Президент України зробив нову заяву щодо наступу російських військ. Володимир Зеленський розповів, що відбувається в Сумській та Дніпропетровській областях.
Росіяни неодноразово заявляли про власні успіхи на Сумському напрямку та про вхід у Дніпропетровську область. Під час нового брифінгу Володимир Зеленський прокоментував цю інформацію.
Просування росіян на Дніпропетровську область немає
Президент України зазначив, що російські війська не перетинали адміністративний кордон Дніпропетровської області. За його словами, заяви росіян – це лише частина інформаційної кампанії.
"Просування угруповання на Дніпропетровську область наразі немає. Але для них дуже важлива інформаційна хвиля… У Дніпропетровській області – намагаються хоча б однією ногою стати на адміністративний кордон. Для них це важлива історія, зробити фотографію, відео", - зазначив глава держави.
Він уточнив, що окупанти використовують невеликі ДРГ, але українські захисники їх знищують. Як це сталося нещодавно, коли шестеро росіян підійшли на кілометр від Дніпропетровської області, але були ліквідовані ЗСУ.
Щодо Сумської області, там ворог зупинений, а українські військові вирівнюють позицію.

"Максимальна глибина, на якій відбуваються бої, від кордону 7 кілометрів. Щоб люди також розуміли, як далеко Суми", - зазначив Зеленський.
Президент додав, що зараз основні бої йдуть за Кондратівку, Андріївку, Алексіївку та Константинівку. Він відзначив, що також загроза ліквідована на Луганському напрямку.
Нагадаємо, раніше в Сумській райраді повідомили, що наступ росіян призупинено.