12:11
12 червня
2025

ЗСУ вдарили по російському заводу, який знаходиться за 40 км від центру Москви: "Жирна ціль"

ЗСУ вдарили по російському заводу, який знаходиться за 40 км від центру Москви: Жирна ціль - today.ua
Ольга Березовська
Редактор стрічки новин today.ua

У Генштабі ЗСУ повідомили про ще один успішний удар по російському ВПК. Сили оборони атакували завод "Резоніт", розташований за 40 кілометрів від центру Москви.

Збройні сили України продовжують завдавати ударів по важливих об'єктах російського ВПК. У ніч на 12 червня 2025 року була здійснена нова атака, метою якої став завод з виробництва електроніки у Московській області. У Генштабі ЗСУ оприлюднили деталі операції.

ЗСУ вдарили по заводу "Резоніт"

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що підрозділи Сил безпілотних систем у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України атакували важливий об'єкт військово-промислового комплексу країни-агресора. Цей удар був нанесений у рамках операції зі зниження можливостей росіян виробляти високотехнологічне озброєння і техніку.

"Зафіксовано вибухи на території Технопарку "Рєзоніт", що у Зубово Московської області. Це завод серійного виробництва та монтажу друкованих плат і виробництва електроніки. Його продукція широко використовується при виготовленні високотехнологічного озброєння та техніки. Результати вогневого ураження уточнюються", - зазначили в Генштабі.

ЗСУ вдарили по російському заводу, який знаходиться за 40 км від центру Москви: Жирна ціль - today.ua

У свою чергу керівник Центру протидії дезінформації при РНБО назвав уражений об'єкт "жирною ціллю". 

Андрій Коваленко уточнив, що завод розташований приблизно за 40 кілометрів від центру Москви і на його базі працюють підприємства, пов'язані з розробкою і модернізацією мікросхем, електроніки, систем навігації та елементів ракетного і морського озброєння.

ЗСУ вдарили по російському заводу, який знаходиться за 40 км від центру Москви: Жирна ціль - today.ua

"Плати, виготовлені на "Резоніті", інтегруються в системи управління польотом, навігації, наведення й передачі даних. Зокрема: в ракети Іскандер, Калібр, Х-101, дрони Орлан-10, Ланцет, Куб, а також у блоки наведення артилерійських систем", - додав голова ЦПД.

А раніше стало відомо, що в Україні запобігли масштабному теракту в Івано-Франківську.