Єфремов раптово відмовився від своєї вини у п'яному ДТП: може, справді в машині був не один

Єфремов раптово відмовився від своєї вини у п'яному ДТП: може, справді в машині був не один - today.ua

Актор Михайло Єфремов несподівано став заперечувати свою вину в п'яній ДТП. Про це повідомив його адвокат Ельман Пашаєв в інтерв'ю одному з російських телеканалів. Навіть більше, адвокат заявив, що Єфремов ніколи і не підтверджував своєї провини. Мовляв, у ДТП брала участь його машина, а не він сам.

"Докладніше нічого пояснювати не буду — це передчасно, тобто цей злочин він не скоював. Михайло Олегович, коли раніше сказав: „Я хочу відшкодувати“, — не відшкодувати, а „готовий платити“, тому що в ДТП брала участь його машина", - витіювато заявив адвокат артиста.

Як тоді оцінювати неодноразові зізнання самого Єфремова в тому, що він винен, а також його покаянне звернення до родичів загиблого водія Сергія Захарова - взагалі незрозуміло. Адже сам Єфремов у той вечір, коли сталося ДТП, ледь ворушачи п'яним язиком, виголосив: "Я винен".

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Rx5Wm5S8S6g&feature=emb_logo

Та й згодом він не відхрещувався від своєї вини. А тепер раптово його захист намагається переконати слідство в невинності актора. Є припущення, що Пашаєв хоче побудувати лінію захисту на тому, що нібито камери не зафіксували присутності Єфремова за кермом у момент аварії. Нібито до моменту аварії він є за кермом і після самої ДТП теж є, а от в сам момент його там не видно. Доводи, звичайно, такі собі і ніякій логіці не піддаються.

Єфремов раптово відмовився від своєї вини у п'яному ДТП: може, справді в машині був не один

А ще, люди знаючі кажуть, що адвокат буде намагатися довести, що машина у Єфремова була несправна, і в якийсь момент стала некерована.

Однак є й третя версія, яку бурхливо обговорювали в перші дні після аварії, а потім раптово перестали обговорювати – про другу людину в машині. Якщо дійсна був другий (друга), то хто це був? І чи не міг цей таємничий хтось у цей момент сидіти за кермом? Навряд чи хоч трохи тверезіша людина могла дозволити п'яному та обдовбаному Єфремову везти себе. Подейкували, що в машині з ним могла бути його коханка актриса Дарина Белоусова. Але якщо це була не вона, то міг бути і хтось інший.

Загалом, якщо захист постарається, то свідки, які випадково тоді опинилися на місці події, можуть і "забути", як усе було.

Втім, після того, як слова адвоката про невинність Єфремова пішли гуляти в Мережі, Ельман Пашаєв спантеличив світ іншим одкровенням:

"Не знаю, чому мене так зрозуміли. Я не говорив, що він відмовився від визнання вини. Мій підзахисний визнає, що сталася автоаварія з його машиною. І він готовий допомогти родичам загиблого як віруючий і добрий чоловік".

Втім, щодо "доброго чоловіка" виникає дедалі більше сумнівів. З розповідей людей, які близько знають Михайла Єфремова, можна зробити висновок, що не такий вже він добрий душевний чоловік, як намагається зобразити його захист.

Українців змусять відзвітувати за кожну гривню: банки вимагають підтвердження джерела грошей
В Україні перевірятимуть кожен банківський переказ. Навіть за 150 гривень доведеться звітувати. При виявленні порушень накладатимуться значні штрафи. ...
Коли в Україні знову потеплішає: Наталка Діденко засмутила прогнозом погоди
Народний синоптик Наталка Діденко розповіла, коли в Україні знову потеплішає і припиняться дощі з грозами. За словами метеоролога, терпіти холод і вог...
У ВООЗ закликали до посилення карантину: ослаблення призвело до другої і третьої хвилі епідемії
У світі почалася друга хвиля пандемії коронавіруса. У деяких країнах другу хвилю захлеснула ще сильніша третя. До таких плачевних наслідків призвело п...
Названі ознаки фальсифікації виборів в Білорусі: “80% за Лукашенко не проголосували“
Поки Олександр Лукашенко святкує свою перемогу на президентських виборах в Білорусі, в країні тривають мітинги тих громадян, які не згодні з попередні...
Алкогольний напій, який діє на організм, як парацетамол
Невелика доза цього алкогольного напою допоможе забути про головний біль. Однак лікарі закликають не зловживати, інакше ви отримаєте зворотний результ...