Яка порода кішок приверне в оселю кохання та гроші

З давніх часів кішки вважалися унікальними тваринами. Навколо них існує велика кількість забобонів. Один з найбільш популярних - це те, що чорна кішка приносить нещастя. Однак, за словами езотериків, ця прикмета вже давно себе віджила. Навпаки, саме коти чорного забарвлення вважаються найкращим талісманом для своїх господарів. Вони приносять в оселю кохання, достаток і благополуччя.

Яка порода кішок приверне в оселю кохання та гроші  - today.ua

Крім того, чорна кішка володіє надприродними здібностями. Завдяки своїй силі вона захищає будинок від негативної енергії і пристріту. Якщо самотня дівчина заведе такого домашнього вихованця, у неї не буде відбою від шанувальників. Уважний улюбленець завжди допоможе з вибором партнера. Якщо чорний кіт шипить, кусає і дряпає чоловіка, з яким жінка починає будувати відносини, їй варто звернути на це увагу. Швидше за все, такий союз довго не протримається. А ось якщо тварина лащиться і дається в руки вашому обранцеві – це дуже хороший знак.

Чорна кішка також здатна залучити в будинок гроші. Позитивно впливає ця домашня тварина і на бізнес. Навіть існує прикмета, що якщо дати коту пройти лапками по важливих документів, ділова зустріч пройде успішно.

Яка порода кішок приверне в оселю кохання та гроші

Тим, кому не таланить, не варто заводити чорного кота, бо він притягне ще більше проблем і бід. А ось везучим людям просто необхідно завести кішку чорного забарвлення, тоді везіння посилиться в кілька разів.

Раніше повідомлялося, яка порода кішок оберігає від пристріту і може передбачати погоду.

ДЖЕРЕЛОvistanews.ru