“Як я вижила?!“: Повалій відверто розповіла про політичні цькування в Україні

Народна артистка України Таїсія Повалій вперше відверто розповіла про те, як вона живе останні роки з клеймом "зрадниці", а також про цькування та загрози в Україні. Подробицями свого життя зірка поділилася в інтерв'ю "КП".

“Як я вижила?!“: Повалій відверто розповіла про політичні цькування в Україні  - today.ua

На питання про те, як Повалій жилося останні п'ять років в Росії, вона відповіла, що жила "в страху і жаху".

"Ридала. Я і вчора ридала, і зараз буду ридати. Я ні на секунду нікуди не втікала і не їхала, хоча мама мені казала: "Доцю, коли ти десь їдеш, мені спокійніше". І от я зараз думаю: а чи не вибачитися тепер тим, хто обмовляв, переді мною за 5 відібраних у мене років!", - запитала зірка.

Повалій розповіла, що їй на пошту і телефон часто надходять погрози від ненависників, які пишуть, що вб'ють її і її сім'ю. Головним захисником артистки виступає її чоловік Ігор Ліхута.

Щодо концертів у Росії, співачка зазначила, що в Україні у неї "вбили бажання жити і творити", не залишивши вибору. Тому і довелося переїхати в іншу країну.

“Як я вижила?!“: Повалій відверто розповіла про політичні цькування в Україні

"Мене ж практично вигнали і прибрали з життя! І після цього мають право питати, як я жила? Як я вижила? Вони повинні прийти до мене і попросити вибачення. І ніхто не має права питати, що я робила ці 5 років. Я шалено люблю свій будинок і ніколи нікуди не переїжджала, я завжди повертаюся до себе додому", - зазначила Повалій.

Також Повалій вважає, що за нею "ридає пів-України", і випарвдовуватися перед іншими не бачить ніякого сенсу.

"За що мені виправдовуватися? Що я співаю для своїх шанувальників по всьому світу? Ви уявляєте, якщо птаху обрізати крила? Якщо мене посадити вдома - це ж чисте вбивство. Це мені поставили рамки, я не вибирала! Мені не залишили вибору", - сказала в своє виправдання народна артистка.

Раніше повідомлялося, що українська співачка Таїсія Повалій, яка активно гастролює по Росії і Білорусі, днями повернулася в Україну. На своїй сторінці у соцмережі артистка опублікувала кілька фото, зроблених біля будівлі Національної опери України.

ДЖЕРЕЛОkp.ua