Vodafone, Lifecell і “Київстар” підвищують тарифи

Vodafone, Lifecell і "Київстар" підвищують тарифи - today.ua
Loading...

Три найбільших українських мобільних оператори – Vodafone, Lifecell і “Київстар” – підвищують вартість своїх послуг, а також скасовують ряд недорогих тарифів.

У прес-службі мобільного оператора Vodafone повідомили, що Vodafone піднімає вартість послуг. Зокрема, з 15 лютого пакет послуг Vodafone Unlim 3G подорожчав з 65 гривень до 75, а вартість Vodafone Unlim 3G Plus зросла зі 100 гривень до 125.

Тим часом мобільний оператор Lifecell з 5 лютого закрив відразу 4 своїх тарифних плани – “3G Гаджет”, “3G+Гаджет”, “3G+Гаджет 2017”, “life 🙂 Online”. Абоненти, які користувалися цими тарифними планами, автоматично переведені на тариф “Гаджет”.

У свою чергу, в прес-службі мобільного оператора “Київстар” повідомили, що з 21 лютого по 15 квітня скасують дію деяких тарифів і інтернет-пакетів. Якщо абонент не змінить свій тариф самостійно, то автоматична заміна відбудеться в один з днів у період з 21 лютого по 15 квітня на запропонований тариф.

Відзначається, що припинять свою дію застарілі і недорогі тарифи передплаченого зв’язку – “Безлім Розмови”, “Безлім Соцмережі”, “Безлім Відео”, “Максимальний Безлім” і т. д.

Нагадаємо, “Київстар”, який на сьогоднішній день є одним з найбільших українських операторів мобільного зв’язку, запустив мережу четвертого покоління (4G/LTE) в сотні населених пунктів країни.

Гороскоп на 9 грудня від Павла Глоби: Дівам потрібно відпустити тривогу, а Рибам – подбати про здоров’я
Понеділок чудово підходить для прояву вашої особистості. Не стримуйте себе – покажіть все, на що здатні. Для деяких представників знаку Зодіаку вечір буде незабутнім і...
Актриса серіалу “Свати” привела у захват шанувальників
Нова фотографія Анни Кошмал привела у захват фанатів, а недоброзичливців змусила зайвий раз позаздрити. 25-річна актриса серіалу “Свати” показала відверте фото. У даний час за...
Тариф Київстар за 125 грн: що з ним не так?
Київстар запустив новорічну акцію, яка діє по 14 січня 2020 року. У новий тарифний план за 125 гривень один з найпопулярніших в Україні операторів мобільного...
Схуднення на варених яйцях: як втратити 5 кг за 2 тижні
До Нового року залишилося трохи більше трьох тижнів, а значить у вас є ще достатньо часу, щоб скинути зайві кілограми та зустріти свято в бажаній...