Вакцинація на робочому місці: Разумков і інші “слуги народу“ публічно зробили щеплення

Вчора, 28 жовтня, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков і ще декілька його однопартійців з фракції "Слуга народу" публічно вакцинувалися проти дифтерії прямо на робочому місці. Про це повідомляє пресслужба партії на сторінці в Facebook.

Вакцинація на робочому місці: Разумков і інші “слуги народу“ публічно зробили щеплення - today.ua

"Захиститися від небезпечної інфекційної хвороби можна тільки шляхом щеплення. Його потрібно проводити кожні десять років як дітям, так і дорослим", - зазначили в партії "Слуга народу"

В політсилі також зазначили, що ін'єкції в Україні достатньо.

"Не будьте байдужими до свого здоров'я та здоров'я оточуючих - вакцинуйтеся, якщо ще не встигли цього зробити", - додали в "Слузі народу".

Вакцинація на робочому місці: Разумков і інші “слуги народу“ публічно зробили щеплення

Варто відзначити, що, крім глави Верховної Ради, вакцинуватися зважилися глава комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький і глава комітету з питань науки і освіти Сергій Бабак.

Нагадаємо, наприкінці серпня мер Києва Віталій Кличко відвідав Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Шевченківського району столиці і зробив щеплення проти дифтерії та правця, демонструючи власним прикладом важливість турботи про здоров’я.