В Україні терміново закривають пляжі: що виявили у воді

В Україні мешканці п'яти міст можуть залишитись без улюблених місць відпочинку, там терміново закривають пляжі. Проби води на громадських пляжах показали наявність небезпечного патогена, здатного спровокувати багато захворювань, пишуть vesti. В акваторіях цих пляжів виявлені кишкова паличка та інші збудники небезпечних хвороб.

В Україні терміново закривають пляжі: що виявили у воді - today.ua

Зокрема, не пощастило відвідувачам окремих водойм столиці, а також Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Так, у Києві кишкову паличку виявили у воді на пляжі "Пуща-Водиця". При цьому в інших столичних місцях відпочинку , на пляжі "Вербний" і "Пуща-Водиця" на річці Горенка хімічний склад води також не налаштовує на водні процедури.

В Донецькій області "неблагонадійним" виявився пляж у Маріуполі, біля готелю "Турист". Крім того, у Білосарайської затоці, що омиває селище Ялта Донецької області, знайшли шкідливу паличку v. Parahaemolуtiсus, яка викликає гострі розлади травної системи, причому у деяких людей на доволі тривалий період.

В Україні терміново закривають пляжі: що виявили у воді

У Запоріжжі визнані невідповідними для купання пляжі "Центральний – ліва сторона" і Правий берег. Крім того, в Запорізькій області забракували пляж "Сонячний", на якому люблять відпочивати жителі Енергодара.

Таять у собі небезпеку також ряд одеських пляжів. Так, жителям і гостям Південної Пальміри не рекомендують приймати водні процедури на пляжі "Аркадія" і "Дельфін", а також на 13 і 16 станціях Великого фонтану.

Крім того, шкідлива кишкова паличка виявлена в Новій Каховці Херсонської області, а також на деяких пляжах Південного Бугу у Первомайську та Миколаєві.

Вже в найближчі дні, за рекомендацією МОЗ на цих пляжах встановлять інформаційні щити, на яких буде написано, що купання в цьому місці заборонено, а також будуть надані роз'яснення, чим ризикують люди, які знехтують цією забороною.

Нагадаємо, в Одесі з акваторії пляжу "Дельфін" досі не можуть прибрати затонулий танкер "Делфі", який потихеньку труїть воду пальним, що витікає з його баків. Під час свого недавнього візиту в Одесу Володимир Зеленський віддав розпорядження прибрати танкер звідти до 20 липня.

Мінімальна зарплата лікаря в Україні у 2021 році складе 20 тисяч гривень, - Зеленський
Мінімальна зарплата лікарів у 2021 році складе 20-25 тисяч гривень. Такі зарплати медиків, заплановані Міністерством охорони здоров'я на прийдешній рі...
В Україні стрімко дорожчає житло: ціни на покупку та оренду квартир поповзли вгору
Згідно з оновленими даними Державної служби статистики, в Україні з початку по вересень поточного року значно зросли ціни на житлову площу. В середньо...
В Європі зростає ціна на газ: до чого слід готуватися українцям
Ціна на газ для українців колишньою не залишиться. Тепер, із введенням газового ринку, вона буде змінюватися щомісяця. Причому вартість блакитного пал...
В АТБ поскаржилися, що покупці стали заходити до них рідше
У період карантину купівельна спроможність українців помітно знизилася. Люди не тільки почали економити на розвагах і відпочинку, але і на продуктах. ...
Пенсійний фонд профінансував пенсії за жовтень: скільки отримають українці
Пенсійний фонд України направив у вівторок, 19 жовтня, ще 2,2 млрд гривень на фінансування жовтневих пенсій. Про це повідомляється на сторінці ПФУ у F...