В Україні терміново закривають пляжі: що виявили у воді

В Україні терміново закривають пляжі: що виявили у воді - today.ua

В Україні мешканці п'яти міст можуть залишитись без улюблених місць відпочинку, там терміново закривають пляжі. Проби води на громадських пляжах показали наявність небезпечного патогена, здатного спровокувати багато захворювань, пишуть vesti. В акваторіях цих пляжів виявлені кишкова паличка та інші збудники небезпечних хвороб.

Зокрема, не пощастило відвідувачам окремих водойм столиці, а також Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Так, у Києві кишкову паличку виявили у воді на пляжі "Пуща-Водиця". При цьому в інших столичних місцях відпочинку , на пляжі "Вербний" і "Пуща-Водиця" на річці Горенка хімічний склад води також не налаштовує на водні процедури.

В Донецькій області "неблагонадійним" виявився пляж у Маріуполі, біля готелю "Турист". Крім того, у Білосарайської затоці, що омиває селище Ялта Донецької області, знайшли шкідливу паличку v. Parahaemolуtiсus, яка викликає гострі розлади травної системи, причому у деяких людей на доволі тривалий період.

В Україні терміново закривають пляжі: що виявили у воді

У Запоріжжі визнані невідповідними для купання пляжі "Центральний – ліва сторона" і Правий берег. Крім того, в Запорізькій області забракували пляж "Сонячний", на якому люблять відпочивати жителі Енергодара.

Таять у собі небезпеку також ряд одеських пляжів. Так, жителям і гостям Південної Пальміри не рекомендують приймати водні процедури на пляжі "Аркадія" і "Дельфін", а також на 13 і 16 станціях Великого фонтану.

Крім того, шкідлива кишкова паличка виявлена в Новій Каховці Херсонської області, а також на деяких пляжах Південного Бугу у Первомайську та Миколаєві.

Вже в найближчі дні, за рекомендацією МОЗ на цих пляжах встановлять інформаційні щити, на яких буде написано, що купання в цьому місці заборонено, а також будуть надані роз'яснення, чим ризикують люди, які знехтують цією забороною.

Нагадаємо, в Одесі з акваторії пляжу "Дельфін" досі не можуть прибрати затонулий танкер "Делфі", який потихеньку труїть воду пальним, що витікає з його баків. Під час свого недавнього візиту в Одесу Володимир Зеленський віддав розпорядження прибрати танкер звідти до 20 липня.

У Німеччині прокинувся древній вулкан: земля вже почала швидко підніматися
На території сучасної Німеччини близько 13 тисяч років тому вивергався величезний підземний вулкан. Вчені виявили, що найдавніший кратер почав проявля...
Заворотнюк не з'явиться на публіці ще довго: чому актриса вирішила ховатися
Хвороба дуже сильно змінила зовнішність знаменитої няні Віки. Подробиці розкрила колишня співробітниця театру імені Чехова Світлана Веселова. Жінка ро...
Фаріон звернулася до російськомовних українців: “я прийшла вас знищувати»
Народний депутат Верховної Ради VII скликання Ірина Фаріон наробила галасу своїм новим жорстким і радикальним виступом. Скандальний політик не готова ...
Вибух у Бейруті - версії катастрофи: рвонула селітра, підрив порту спецами з Ізраїлю або “Хезболли“
Держава Ліван переживає наслідки однієї з наймасштабніших катастроф. Порт в Бейруті буквально зрівнявся з землею, зруйновані будівлі в радіусі декільк...
Святкування 1 вересня в школах перебуває під загрозою: в МОН зробили нову заяву
Початок нового навчального року вчителі, учні та їх батьки в цьому році не зможуть відсвяткувати так, як раніше. Принаймні, у Міністерстві освіти будь...