“Імпотентна влада“: Зеленський жорстко відреагував на танкер “Делфі“, що лежить в акваторії одеського пляжу

Президент Володимир Зеленський, під час свого візиту до Одеси, відвідав пляж "Дельфін", поблизу якого затонув танкер "Делфі". Це сталося ще 22 листопада 2019 року. Однак танкер досі лежить боком у воді неподалік від пляжу.

“Імпотентна влада“: Зеленський жорстко відреагував на танкер “Делфі“, що лежить в акваторії одеського пляжу - today.ua

З нього стікає в море пальне, отруюючи воду поблизу узбережжя і роблячи пляж непридатним для використання. Купання в акваторії "Дельфіна" заборонено, проте ні самих одеситів, ні прибулих це не зупиняє. Вони перетворили "Делфі" в місцеву цікавинку: роблять на його тлі селфі і вже обнишпорили затонуле судно з ніг до голови.

Водночас одеські чиновники нарікають, що до недавнього часу не мали права доступу на судно і тому ним не займалися. Тепер же, крига вже начебто скресла, і до 20 липня танкер обіцяють підняти та відбуксирувати з прибережної зони.

“Імпотентна влада“: Зеленський жорстко відреагував на танкер “Делфі“, що лежить в акваторії одеського пляжу

Крім цього, чиновники кажуть, що підібратися до танкера ще в листопаді їм заважала негода. Море постійно штормило. Зеленський на це справедливо зауважив, що від листопада вже минуло більше півроку, і за цей час можна було щось зробити.

"Якщо ви не здатні прибирати, ми відправимо всіх – МНС державного рівня. Розріжуть, відвезуть. Вже нікого не буде цікавити – законно чи незаконно. Зараз те, що це ось тут, у людей пляжний період, відпустка. Ми з листопада показуємо, що взагалі імпотентна влада" – жорстко зауважив президент.

При цьому Зеленський наголосив, що у власника танкера також було достатньо часу, аби поклопотатися про своє дітище.

"Я вважаю, що час і так захищав вашого власника. Вам не потрібний мій захист. Час захистив і дав вам понад півроку. Це надто багато", - вважає Зеленський.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=dK33mvBj6ic&feature=emb_logo

Тому зараз настав час діяти невідкладно, переконаний президент. Хоч цілком, хоч розрізавши на частини, однак затонулий танкер повинні прибрати з пляжу.

Нагадаємо, одесити оцінили розмір кортежу президента, з яким він прибув до них. Він виявився набагато скромніше того супроводу, що був у поїздці гаранта на Чернігівщину три тижні тому.

Вітренко пропонує повернутися до прямих закупівель газу з Росії
Україна знову зможе закуповувати газ у Росії. Про таку можливість заявив в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко на своїй сторінці у Facebook. За його ...
Учені назвали десять ознак того, що коронавірус у вас вже був
Коронавірус у багатьох людей може протікати безсимптомно, або майже безсимптомно. Однак і такий перебіг хвороби може бути небезпечним як для оточення,...
Оля Полякова набрала на Мальдівах зайві кілограми: “Відправляйте мене бігати“
Оля Полякова зізналася, що за час відпочинку на Мальдівах, де вона вже кілька тижнів перебуває разом з чоловіком і дітьми, погладшала на два кілограми...
В Україні виросли пенсії: хто на старості отримає майже 70 тисяч
За минулий, 2020 рік, пенсії в Україні зросли в середньому більш ніж на 400 гривень. На сьогоднішній день розмір середньої пенсії в нашій країні трохи...
Сергій Лазарєв на Балі покуштував вареники, назвавши їх “російською“ стравою
Російський співак Сергій Лазарєв відпочиває зараз на Балі, звідки публікує фото і відео в своєму Instagram. Днями артист розмістив Stories, в якому по...