ТОП-5 найбільш ледачих порід котів

Не всі породи котів навіть у молодому віці люблять бігати по квартирі і грати зі своїми господарями. Деяким з них куди приємніше пролежати весь день на дивані в повній тиші. Хтось вважає, що коти втрачають свою активність і запал після стерилізації. Проте, фахівці сходяться на тому, що головною причиною ліні цих тварин є темперамент. Далі ми розглянемо конкретні породи, які від природи спокійні і розважливі.

ТОП-5 найбільш ледачих порід котів - today.ua

Персидська кішка

Представники цієї породи можуть цілі дні проводити на дивані або на ліжку. При цьому, перси ніколи не бігають, а завжди спокійно ходять. Їх характер дуже велелюбний. В подяку за турботу вони дарують своїм господарям любов, турботу і вірність.

ТОП-5 найбільш ледачих порід котів

Британська короткошерста кішка

Зайвою активністю ці коти похвалитися не можуть. Більше за все вони люблять лежати на підлозі, при цьому зганяти їх звідти категорично не можна. Така кішка відмінно підійде людям, які багато часу проводять на роботі. Британці не прив'язуються до якоїсь однієї людини, а віддані всім членам сім'ї. З ними необхідно багато розмовляти і гладити, але тільки тоді, коли у тварини гарний настрій.

Селкірк рекс

Це одна з найбільш ледачих порід кішок. Тварини дуже люблять увагу, тому лінуватися воліють в оточенні господарів. Вони можуть лягти поруч або годинами спати на ногах, дозволяючи себе гладити. Ласкаві рекси досить кмітливі і навіть не проти пограти в інтелектуальні ігри. Вони люблять комфорт і будь-яка зміна оточення для цієї породи є стресом.

ТОП-5 найбільш ледачих порід котів

Шартрез

Порода відрізняється спокійним темпераментом і любов'ю до самотності. Шартрезам не обов'язково перебувати в оточенні людей або інших собак. Вони насолоджуються самотністю і вважають сон найкращим заняттям.

Регдолл

Своїм господарям ці коти дозволяють робити з ними, що захочуть. Вони можуть ходити за людиною по п'ятах, а потім впасти на підлогу, як ні в чому не бувало, і заснути. Ці тварини нікуди не поспішають, вони флегматичні за характером, при цьому володіють високим інтелектом.

ТОП-5 найбільш ледачих порід котів

Раніше повідомлялося, які породи котів вважаються найбільш небезпечними і непередбачуваними.

ДЖЕРЕЛОmoja-koshka.ru