“Таких не беруть в космонавти“: Космонавтка Сєрова побачила з МКС як бомблять мирних жителів Донбасу

Російська космонавтка Олена Сєрова зробила скандальну заяву про те, що вона нібито особисто бачила з борту МКС, як українські війська бомбили мирних жителів Донбасу. Про це розповів член української делегації у ПА ОБСЄ Сергій Висоцький на своїй сторінці в Facebook.

“Таких не беруть в космонавти“: Космонавтка Сєрова побачила з МКС як бомблять мирних жителів Донбасу  - today.ua

Відео скандального виступу Сєрової з'явилося в мережі і викликало хвилю обговорень.

"З борту МКС неозброєним оком мені довелося побачити, як рвалися бомби і снаряди на території Донбасу та Луганська. І вони летіли з боку розташування ВСУ. А в той час там гинули беззбройні люди, жінки, старі люди, діти! Владі України нецікава безпеку власного народу. Їм потрібен конфлікт. Нестабільність в Україні необхідна, щоб труїти Росію, впроваджувати русофобські настрої, тим самим приховуючи власні військові злочини", – виступила Сєрова.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="72100,72101,72102,72103,72104"]

Ще один делегат від Росії Сергій Онищенко під час зустрічі в ПА ОБСЄ звинуватив Україну у виробництві біологічної зброї.

"Найбільший whaaaatthefuck з тих, що я бачив від росіян за всі роки. Mein Gott! Депутат від Росії Онищенко, екс-санітарний лікар РФ, тільки що сказав про американські лабораторії біологічної зброї на території Грузії і України! Ми всі зібралися в Люксембурзі, і тільки російська делегація – в Амстердамі", – з іронією зазначив Сергій Висоцький.

Раніше Today.ua повідомляв про відкриття Музею опору українського Донбасу окупаційним режимам.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com