Синій манікюр 2020: найкращі ідеї дизайну на зиму

Синій манікюр буде наймоднішим трендом 2020 року, так як саме цей колір був обраний Інститутом Pantone головним в цьому році. "Класичний синій" допомагає зосередитися, впорядкувати думки, а також сприяє стійкості. Він приносить удачу і дарує відчуття спокою. Тому вибравши такий відтінок манікюру, ви зможете привернути удачу напередодні Нового року та заодно порадувати себе.

Синій манікюр 2020: найкращі ідеї дизайну на зиму  - today.ua

Синій колір досить вибагливий, і поєднувати його в манікюрі з іншими кольорами слід дуже акуратно. Гармонійно буде виглядати синій манікюр у поєднанні з білим і сріблястим лаком.

У Новому році Білого металевого щура актуально будуть виглядати на нігтях наклейки із зображенням милої мишки, забавного сніговика, смішного оленя, зірки або сніжинки.

Сміливо комбінуйте холодний синій зі сріблястим. При цьому один-два нігтика можете прикрасити новорічними малюнками, зимовими візерунками або стразами.

Не виходить з моди і французький манікюр. Синій френч, злегка прикрашений блискітками або сніжинками, буде виглядати на руках святково і розкішно. Місячний манікюр синього кольору – це коли лунка або трендовий трикутник біля основи нігтя заповнюються контрастним або золотистим кольором - хороший вибір для тих, хто цінує лаконічність та простоту.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="100006,100005,100007,100008,99990,100010"]

На довгих нігтях краще будуть виглядати світлі відтінки синього, а на коротких - темні. Однотонний глянцевий манікюр добре буде виглядати на гострих нігтях, а квадратні нігті гарно прикрасити стразами. Смужки по лінії довжини нігтя будуть вишукано і стримано прикрашати короткі нігті, візуально подовжуючи їх. Дизайн в горошок також буде виглядати вражаюче на темно-синьому лаку.

Раніше повідомлялося, який дизайн золотого манікюру буде популярним в 2020 році.

ДЖЕРЕЛОglavred.info