Секс-скандал в ЗСУ: жінка-офіцер заявила в поліцію на свого командира

2388
Секс-скандал в ЗСУ: жінка-офіцер заявила в поліцію на свого командира - today.ua
Фото:Апостроф

У Хмельницькій області 24-річна жінка-офіцер ЗСУ звинуватила свого командира в сексуальних домаганнях. Лейтенант Валерія Сікал зважилася написати заяву до поліції через рік знущань.

“Тільки я прийшла в частину, старші жінки радили менше потрапляти командиру на очі, тому що він любить молоденьких дівчат”, – так розповідає жінка про свою службу у військовій частині А1358 в Хмельницькій області.

За словами дівчини, командир Віктор Іванів спочатку часто викликав її до себе і примушував до статевих стосунків, торкався її, говорив неприємні речі, обіцяв за поступливість легку службу. Лейтенант систематично відмовляла – і тоді почалися знущання.

Користуючись своїм службовим становищем, Іванів наказами і діями принижував честь і гідність дівчини, як офіцера Збройних Сил України.

“Він приказує, що «ти маєш вступити зі мною в сексуальний зв’язок, і тоді буде у тебе в службі все добре, все класно, без проблем. Якщо цього не зробиш, то я тобі покажу всі «прєлєсті» армії. Під час розмови він хапає мене за руки, гладить по нозі, обіймає, прижимає до себе чи до стіни. Постійно змушує до контакту. Я, як тільки можу, тікаю від нього, стараюся уникнути…”, — розповіла потерпіла.

Військова розповіла, що одного разу під час нічного чергування командир зайшов до кімнати відпочинку зі своїм першим заступником зі словами: “Давай, роздягайся, лягай, будеш богатирів обслуговувати”.

Коли жінка зірвала спину, командир не відпустив її у відпустку за станом здоров’я, велів з госпіталю повертатися в частину, а чоловіка (теж військового) не пускав на територію. Її змушували переносити важкі боєприпаси, виконуючи службові обов’язки. Після цього Валерія і зважилася розповісти про домагання.

Головне управління Нацполіціі у Вінницькій області порушило кримінальну справу за заявою лейтенанта про секмуальні домагання. Заяву у дівчини прийняли не одразу. Спочатку вона намагалася подати її в Хмельницькій області, де і проходить службу. Однак там з неї просто посміялися.

Раніше повідомлялося, що пенсіонерка із Західної України перерахувала на потреби української армії $10 тисяч.

загрузка...