Заворотнюк посварила користувачів Мережі: “Докопалися до сім'ї, моляться і голосять“

Анастасія Заворотнюк, а вірніше не так вона, як тема, що пов'язана з її хворобою, вже не вперше стає предметом розбрату серед користувачів Мережі.

Заворотнюк посварила користувачів Мережі: “Докопалися до сім'ї, моляться і голосять“ - today.ua

Численні шанувальники Заворотнюк жадібно ловлять будь-яку звістку про самопочуття улюбленої актриси. Разом з тим, рідні Анастасії мовчать, вважаючи за краще не розголошувати звісток про її хворобу. Уривчасті відомості доходять лише від колег актриси, які також чули про її стан від третіх осіб.

У такій ситуації деякі джерела компенсують недолік інформації домислами, в яких висловлюють найнесподіваніші припущення. Це викликає невдоволення читачів, які хочуть конкретних відомостей, а не роздумів на тему що було би, якби.

Дійшло до того, що між користувачами Мережі, час від часу, спалахують сварки у коментарях до публікацій, причому нерідко в образливих висловах.

Зокрема деякі читачі вважають лицемірством співчуття і побажання одужання, які адресують шанувальники улюбленій актрисі.

"Коли Заворотнюк видерла з сім'ї свого колегу по серіалу Сергія Жигунова (згодом його сім'я розпалася і розлучилася), всі кричали : Бог шельму МІТИТЬ! Зараз, коли Бог цю шельму ПОЗНАЧИВ, бажають здоров'я, моляться і голосять. Скільки ж фальші, лукавства і лицемірства у людей", - пише одна з користувачок.

Багато хто вважає, що всім потрібно облишити у спокої сім'ю Анастасії Заворотнюк і припинити обговорення цієї теми. Вони кажуть, що рідним актриси і так невимовно важко, а тут ще й доводиться щодня читати про себе гору пліток.

"Навіщо вам треба знати про біль людей, що ви смакуєте, залиште сім'ю Заворотнюк, їм і так погано, боляче, жахливо. Мовчіть всі, моліться всі, якщо ви Люди", - пишуть у Мережі.

Обговорюють також звістку, що нібито в ефірі однієї з передач чекають дочку Анастасії Анну, яка може пролити світло на те, що відбувається. Однак Анна, за чутками, відмовилася публічно обговорювати стан матері.

Заворотнюк посварила користувачів Мережі: “Докопалися до сім'ї, моляться і голосять“

"Якщо вона прийде в ефір , ось тоді і обговорюйте, ще ніхто нікуди не прийшов, а вже роздули. Прийде, дулю їм не треба всім, докопалися до сім'ї", - пишуть обурені прихильники Заворотнюк.

Загалом, з мовчання сім'ї напрошуються два висновки: або все дуже погано, або справи йдуть на поправку, і рідні просто бояться "сполохати" долю.

Нагадаємо, в Мережі з'явилося зворушливе відео Заворотнюк із сином. Анастасія знялася в ньому зі своїм сином Майклом. Вони обоє щасливі, сміються і танцюють на якомусь заході. Можливо, на випускному вечорі у сина.

ДЖЕРЕЛОutro.ru
Ані Лорак у червоному купальнику викликала фурор на мальдівському пляжі
Ані Лорак зараз відпочиває на Мальдівах, звідки ділиться в соцмережах фотографіями в різних вбраннях. Одних тільки купальників у артистки близько деся...
Xiaomi виставила на продаж новий смартфон з гнучким екраном і унікальною камерою
Xiaomi запустила 16 квітня продажу свого першого смартфона з гнучким екраном Xiaomi Mix Fold. Поки що флагман доступний тільки в Китаї, але незабаром ...
В Україні хочуть заборонити примусове виселення з квартири за борги по комуналці
Комітет з питань інтеграції України в ЄС в ході засідання розглянув законопроект №3097-2. У документі пропонується заборонити примусове вилучення квар...
Синоптики попередили українців про заморозки у квітні: скільки триватиме негода
У більшості областей України в кінці тижня потепліло, а на вихідних знову почнуться дощі. Крім того, синоптики прогнозують заморозки на поверхні грунт...
Наталя Могилевська розповіла про способи заробітку під час локдауна
Наталя Могилевська розповіла своїм підпив Instagram, як позбутися від одного з головних страхів на сьогоднішній день. У період карантину багато людей ...