Заворотнюк посварила користувачів Мережі: “Докопалися до сім'ї, моляться і голосять“

Анастасія Заворотнюк, а вірніше не так вона, як тема, що пов'язана з її хворобою, вже не вперше стає предметом розбрату серед користувачів Мережі.

Заворотнюк посварила користувачів Мережі: “Докопалися до сім'ї, моляться і голосять“ - today.ua

Численні шанувальники Заворотнюк жадібно ловлять будь-яку звістку про самопочуття улюбленої актриси. Разом з тим, рідні Анастасії мовчать, вважаючи за краще не розголошувати звісток про її хворобу. Уривчасті відомості доходять лише від колег актриси, які також чули про її стан від третіх осіб.

У такій ситуації деякі джерела компенсують недолік інформації домислами, в яких висловлюють найнесподіваніші припущення. Це викликає невдоволення читачів, які хочуть конкретних відомостей, а не роздумів на тему що було би, якби.

Дійшло до того, що між користувачами Мережі, час від часу, спалахують сварки у коментарях до публікацій, причому нерідко в образливих висловах.

Зокрема деякі читачі вважають лицемірством співчуття і побажання одужання, які адресують шанувальники улюбленій актрисі.

"Коли Заворотнюк видерла з сім'ї свого колегу по серіалу Сергія Жигунова (згодом його сім'я розпалася і розлучилася), всі кричали : Бог шельму МІТИТЬ! Зараз, коли Бог цю шельму ПОЗНАЧИВ, бажають здоров'я, моляться і голосять. Скільки ж фальші, лукавства і лицемірства у людей", - пише одна з користувачок.

Багато хто вважає, що всім потрібно облишити у спокої сім'ю Анастасії Заворотнюк і припинити обговорення цієї теми. Вони кажуть, що рідним актриси і так невимовно важко, а тут ще й доводиться щодня читати про себе гору пліток.

"Навіщо вам треба знати про біль людей, що ви смакуєте, залиште сім'ю Заворотнюк, їм і так погано, боляче, жахливо. Мовчіть всі, моліться всі, якщо ви Люди", - пишуть у Мережі.

Обговорюють також звістку, що нібито в ефірі однієї з передач чекають дочку Анастасії Анну, яка може пролити світло на те, що відбувається. Однак Анна, за чутками, відмовилася публічно обговорювати стан матері.

Заворотнюк посварила користувачів Мережі: “Докопалися до сім'ї, моляться і голосять“

"Якщо вона прийде в ефір , ось тоді і обговорюйте, ще ніхто нікуди не прийшов, а вже роздули. Прийде, дулю їм не треба всім, докопалися до сім'ї", - пишуть обурені прихильники Заворотнюк.

Загалом, з мовчання сім'ї напрошуються два висновки: або все дуже погано, або справи йдуть на поправку, і рідні просто бояться "сполохати" долю.

Нагадаємо, в Мережі з'явилося зворушливе відео Заворотнюк із сином. Анастасія знялася в ньому зі своїм сином Майклом. Вони обоє щасливі, сміються і танцюють на якомусь заході. Можливо, на випускному вечорі у сина.

ДЖЕРЕЛОutro.ru
Пенсії скоро стануть вище: в березні українців очікує наймасштабніше підвищення виплат
Вже через місяць, у березні, в Україні почнеться наймасштабніше за 2021 рік підвищення пенсій. Воно торкнеться 10 мільйонів українських пенсіонерів. ...
Шмигаль розповів, що буде з тарифами на тепло до кінця опалювального сезону
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів у своєму Facebook, що буде з тарифами на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону. Кабміну вдалося ...
Шепелєв розповів, як утік від Жанни Фріске
Жанна Фріске та Дмитро Шепелєв почали зустрічатися в 2011 році, проте спочатку приховували свої відносини. Через 10 років відомий ведучий згадав про с...
“Київстар“ відключає своїм клієнтам важливу послугу: її більше не буде
Компанія “Київстар“ повідомила про відключення важливої послуги. Клієнти більше не зможуть користуватися нею. Йдеться про програму Star Guard Family, ...
В Україні зупинилося виробництво курятини: що відбувається на одному з найпотужніших виробників цього продукту
В Україні зупинилось виробництво курятини на одному з найпотужніших підприємств цього профілю. Зупинили виробництво “Гаврилівські курчата“. “Ми вже м...