Брежнєва розкрила правду про розлучення з Меладзе: “Я сама достатньо заробляю”

Брежнєва розкрила правду про розлучення з Меладзе: "Я сама достатньо заробляю" - today.ua

Віра Брежнєва дала розлоге інтерв’ю для журналу Cosmopolitan, в якому зірка розповіла не лише про творчість, але й відхилила завісу з деяких сімейних таємниць.

Зокрема, йшлося про шлюб із Костянтином Меладзе. Ще на початку їхніх відносин багато хто припускав, що колишня “віагрівка” спокусилась високими доходами продюсера і тому поквапилась його обкрутити. Брежнєва каже, що чула такі версії, і вони завжди забавляли її.

“Я сама достатньо заробляю”, – заявила Віра Брежнєва, даючи зрозуміти, що гроші чоловіка тут ні при чому.

Крім того в інтерв’ю не могли обминути мовчанням і чутки про розлучення зоряної пари, якими вже кілька місяців повниться Мережа. Віра Брежнєва заявила, що їх із Меладзе ці плітки, радше, забавляють, ніж злять. Про це пишуть усі, кому не ліньки, і хто на що здатний. Тому у них дано вже виробився імунітет на такого роду інсайди. Так, нещодавно Костянтин відправив Вірі статтю, в якій детально обговорено їхнє розлучення. Вони разом посміялися і живуть далі.

Крім того, Віра зізналася, що дуже вдячна чоловікові за можливість побути поруч із ним “маленькою дівчинкою”, за його надійне плече, в яке вона може деколи поплакати. Хоча вона сама доросла та сильна жінка, але іноді хочеться побути слабкою і відчути, що ти не одна протистоїш цьому світові.

Єдине, що може її всерйоз роздратувала – це негатив, у якому “полощуть” її дітей і найближчих людей, зізнається Брежнєва. Отут вже в ній прокидається хижачка, яка захищає своє лігво, і Віра звіріє.

Втім, про те, що у неї все добре, свідчить не лише інтерв’ю, яке дала співачка, але й одне з її свіжих фото в Instagram. На знімку співачка знялася в запаморочливій яскраво-синій сукні, яке ефектно підкреслює її аквамаринові очі та вигідно виділяє чудовий Вірин бюст.

“До 14 лютого готова. А ви?” – підписала знімок Брежнєва.

Шанувальники, звичайно, засипали її компліментами, один з яких передав красу співачки у цьому вбранні вельми лаконічно і влучно:

“З такою сукнею очі можна не фарбувати”.

Нагадаємо, свій день народження Віра Брежнєва провела в компанії найближчих людей на гірському курорті в Італії. Був серед них і Костянтин Меладзе.

Гороскоп на 5 квітня від Павла Глоби: яким буде це недільне вимушене ув’язнення для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на неділю, 5 квітня 2020 року, обіцяє всім активний день. Незважаючи на карантин, багато знаків Зодіаку знайдуть собі вдома заняття по душі, і недільний...
Прикмети про собак: як улюбленці попереджають про погані і хороші події
Прикмети народ століттями помічав, тому абсолютно не вірити в їх правдивість складно. Виявляється, собаки теж можуть попередити людину про небезпеку або про наближення щастя. Треба...
Чим харчуватися під час карантину: Топ-11 продуктів для імунітету проти вірусів
Під час карантину недостатньо просто сидіти вдома, потрібно ще й зміцнювати своє здоров’я. У цьому вам допоможуть фізичні навантаження і, звичайно ж, правильне харчування. Що...
Тест на уважність: знайдіть 17 дельфінів на фото, де всі бачать тільки 12
На цьому малюнку зображені 17 дельфінів. Деякі з них відразу кидаються в очі, інших треба пошукати. Але знайти всіх вдається не кожному. Перевірте свою уважність!...
Помідори в холодильнику краще не зберігати – дізнайтеся чому
Помідори – один із найулюбленіших видів ягід (так-так, не дивуйтеся, за науковою класифікацією помідор – ягода), який зустрічається, мабуть, на кожному столі. Але напевно немає...