Фріске не схвалила би: стало відомо, на що витратить гроші Жанни її колишній чоловік

 Фріске не схвалила би: стало відомо, на що витратить гроші Жанни її колишній чоловік - today.ua

Жанна Фріске, яка померла в 2015 році, залишила своєму синові Платону деякі заощадження. Він повинен одержати цей спадок, коли йому виповниться 18 років. Однак до цього часу від грошей, заповіданих матір'ю, може нічого не залишитися: батько хлопчика доволі активно витрачає гроші покійної дружини.

До того, поки їхньому синові виповниться 18 років, його спадщиною розпоряджається батько Дмитро Шепелєв, який є опікуном хлопчика. І, судячи з усього, він живе на широку ногу саме на гроші свого сина. Подейкують, що зараз Шепелєв безробітний. Шоумена нібито звільнили з "Першого каналу" і жити йому немає на що, окрім як на гроші покійної дружини.

Однак це було б ще півбіди, адже від такої ситуації ніхто не застрахований, і батькові з сином потрібно на щось існувати. Проте в одному зі своїх недавніх інтерв'ю шоумен заявив, що має намір знову одружитися.

Обраницею вдівця Жанни Фріске стала дизайнер Катерина Тулупова. Вони познайомилися в дитячому садку, куди обоє водять своїх дітей. Дмитро Шепелєв розповів, що він уперше дізнався, що таке справжнє сімейне життя і готовий вступити в шлюб зі своєю обраницею. Причому шоумен має намір влаштувати з цієї нагоди пишне святкування.

 Фріске не схвалила би: стало відомо, на що витратить гроші Жанни її колишній чоловік

Загалом, виходить, що, оскільки своїх доходів у Дмитра зараз немає, то гуляти будуть на гроші покійної Жанни Фріске. Про це щосили сурмить і батько покійної співачки, який давно веде тяжбу з Дмитром Шепелєвим за онука і за спадщину померлої дочки.

"Він брав гроші з її особистих рахунків. Там, крім заощаджень Жанни, були гроші Лепса, Лоліти та інших артистів, які допомогли дочці коштами на лікування. Безслідно зникли 100 тисяч євро, які Жанні передали наші друзі, в тому числі і співак Емін. Все пропало приблизно 170 мільйонів - я знаю, що такі гроші були. І через Жанну їх переводили за кордон. Незадовго до її смерті у неї був відкритий рахунок в Лос-Анджелесі. Вона мені казала, що підписувала там якісь документи з Шепелєвим", - каже батько Фріске.

Дмитро Шепелєв, у свою чергу, звинувачення колишнього свекра ніяк не коментує, а просто готується до весілля. При цьому кажуть, що у шоумена – ні копійки за душею, тільки величезна купа боргів. Загалом, схоже на те, що Платон, якому зараз лише сьомий рік, маминої спадщини не побачить.

Нагадаємо, з'явилася версія, що Жанна Фріске могла би не померти, якби не Дмитро Шепелєв. Нібито співачка не відрізнялася сильним здоров'ям, а поряд із нею знаходився Шепелєв, який за своєю природою є енергетичним вампіром. Він-то, сам того не бажаючи, і висмоктав із неї життєву силу.

Порошенко - лідер з виведення грошей з України: екс-президент відмивав кошти через свій банк
Підрозділ Мінфіну США FinCEN, який моніторить рух американської валюти по всьому світу, оприлюднив інформацію, що п'ятий президент України виявився лі...
Курс долара в Україні став рекордним за останні 1,5 роки: скільки коштує валюта
Курс долара в Україні у вівторок, 22 вересня, піднявся до 28,20 грн/долар. Ще вчора американська валюта коштувала на 3 копійки дешевше. Сьогоднішній к...
Команда Зеленського “заробила“ близько 30 млрд гривень на “Укрзалізниці“ - Омелян
Володимир Зеленський і його команда на початку свого президентського терміну обіцяли провести реформу “Укрзалізниці“, проте, до цих пір це всього лише...
Рослинна олія стрімко дорожчає: в Україні фіксують катастрофічне зростання цін
У 2020 році в Україні урожай соняшнику очікується на рівні в два рази нижче, ніж в минулі роки. А це означає, що соняшникова олія з насіння нового вро...
Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...