В Україні підвищили вартість держреєстрації автомобілів

Автор: Максимов Віталій

В Україні підвищили вартість державної реєстрації автомобілів та інших транспортних засобів. Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

В Україні підвищили вартість держреєстрації автомобілів - today.ua

Зокрема, подорожчала бланкова продукція. Якщо раніше за бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу потрібно було сплачувати 312 грн, то тепер – вже 405 грн. Йдеться про свідоцтво на фізичному бланку (пластикова карта). Вартість електронного свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів не змінилася.

Нагадаємо, що в Україні тепер власнику автомобіля не обов'язково мати пластикову картку свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. Достатньо електронного свідоцтва (воно діє лише на території України). Пластикову картку можна отримати за бажанням.

Таким чином, тепер реєстрація чи перереєстрація автомобіля коштує 955 гривень. Що входить у цю вартість? По-перше, сама послуга – 200 гривень. По-друге, бланк свідоцтва – 405 гривень. По-третє, номерний знак для авто – 350 гривень. Також не забувайте про комісію банку чи платіжної системи.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

За даними МВС, у багатьох територіальних сервісних центрах є ще старі бланки свідоцтва про реєстрацію ТЗ. І вони коштують по-старому – 312 гривень. Поступово їх замінять на бланки із нової партії.

В Україні підвищили вартість держреєстрації автомобілів

Нагадаємо, у 2023 році в Україні вже запровадили деякі нововведення для автомобілістів. До кінця цього року таких нововведень буде ще кілька. Наприклад, тепер автосалони можуть реєструвати автомобілі у сервісних центрах МВС без необхідності обов'язкового оформлення довіреності (тобто покупцеві не потрібно додатково оплачувати послуги нотаріуса). Не потрібні обов'язково й "транзитні" номери.

Також в Україні вже ввели онлайн оформлення талона попереднього запису на практичний іспит на отримання посвідчення водія. Щоправда, ця послуга на даний момент доступна лише мешканцям 8 областей. До кінця року вона стане доступною для мешканців усіх областей нашої країни.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ще одне нововведення 2023 року для автомобілістів - вибір та бронювання автомобільних номерних знаків онлайн в Електронному кабінеті водія. Заброньований номерний знак можна отримати протягом 10 днів. Якщо його не отримують, то він знову стає вільним і його можна знову забронювати. Вибір будь-якої комбінації цифр (крім певної) коштує 360 гривень.

Нагадаємо, раніше ми назвали автомобілі, які у 2023 році частіше всього викрадають в Україні.