Українців сколихнула звістка про те, що діти не підуть до школи 1 вересня: “Сидіти вдома немає сил“

Автор: Марченко Любов

Діти не підуть до школи 1 вересня і почнуть новий навчальний рік з дистанційного навчання. Така звістка, обережно висловлена Кабміном і ретрансльована ЗМІ, викликала в Мережі шквал обурення. Мабуть, ні податкові, ні "донбаські", ні земельні ініціативи нової влади не викликали у наших співгромадян стільки протесту і обурення, як шкільні.

Українців сколихнула звістка про те, що діти не підуть до школи 1 вересня: “Сидіти вдома немає сил“ - today.ua

Якщо коротко, то найвірогідніше, 1 вересня нинішнього року діти до школи не підуть. Проте навчальний рік почнеться – дистанційно. Дітям доведеться освоювати шкільну програму самостійно. При цьому у педагогів роботи менше не стане. Їм доведеться реагувати на прогалини в засвоєнні матеріалу кожним учнем і, відповідно, з кожним займатися онлайн індивідуально.

Звичайно, в ідеалі все виглядає спокусливо. Однак усе це можна застосувати до ідеальних дітей, які віддадуть навчанню перевагу перед іграми на свіжому повітрі, спілкуванням у чатах і, нарешті, просто "залипанням" в Інтернеті. Тим більше, що комп'ютер тепер в їхнього розпорядженні необмежено.

Тому, контролювати своїх не ідеальних чад доведеться батькам - тим самим мамам і татам, які ввечері, прийшовши з роботи, валяться з ніг від утоми. При цьому їм доведеться разом із дитиною засвоювати шкільну програму, чергуючи розкладання бінома Ньютона з англійською граматикою та приготуванням вечері.

Популярні зараз

Вживаний одяг стане недоступним: в Україні підвищать податки на секонд-хенд

Відпочинок на морі в Одесі: названо ціни на житло

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Звичайно, батьки школярів збунтувалися. Вони ще не видихнули все, що накопичилося за карантин, як знову надійшла свіжа порція токсичної інформації.

"Що значить, не підуть? Ви там зовсім подуріли? Не всі батьки можуть пояснити дитині геометрію або інформатику і т. д. А раптом у дитини здібності і їх треба розвивати. Як це не піти в школу? Ви дебіли хочете собі подібних виростити.? Емоції зашкалюють.."

"Ніяке дистанційне навчання не замінить вчителя. Тому ми, батьки, категорично проти! Нехай наші дітки вчаться з учителем, спілкуються між собою, тому що їм жити в соціумі, а не дистанційно"

Українців сколихнула звістка про те, що діти не підуть до школи 1 вересня: “Сидіти вдома немає сил“

"Як я, працюючи по 12 годин, з одним вихідним повинна вчити дитину. І напрошується питання Коли?"

"А хто буде працювати і годувати сім'ю, якщо треба буде сидіти вдома з дітками молодших класів? Куди ми котимося? Треба прийняти закон, який заборонить навчання їхніх дітей за кордоном і в спецшколах"

"А цікаво хто дітям буде пояснювати теми уроків якщо батьки на роботі,або у нас буде вічний карантин і на роботу ходити не треба.Так з голоду всі повимирають і тих ям, яких нарили, на всіх не вистачить або зроблять одну братську могилу?"

Українців сколихнула звістка про те, що діти не підуть до школи 1 вересня: “Сидіти вдома немає сил“

При цьому найбільше дивуються батьки першокласників. Адже малюків, перш, ніж змусити вчитися онлайн і читати з монітора, потрібно спочатку просто навчити читати. Та й взагалі не завадило б пояснити їм, що таке школа і для чого це потрібно. Але, схоже, у МОН такими дрібницями не переймаються.

Українців сколихнула звістка про те, що діти не підуть до школи 1 вересня: “Сидіти вдома немає сил“

Деякі батьки вийшли в коментарях узагальнення, що все це робиться навмисне - для того, щоб знищити систему освіти на корені і виростити покоління "без мізків."

"Правильно землі продали,а тепер потрібні тупі наймити, щоб на них працювали. Тут усе зрозуміло"

"Це порушення прав людини.....Цього не можна допустити..."

"І головне всі мовчать, порушуються конституційні права дітей на освіту, а батьки соплі жують !!!"

"Походу цей короновірус сильно вплинув на мізки нашого уряду"

"Цікаво, який бамбук курить той, хто вигадав цю нісенітницю"

Українців сколихнула звістка про те, що діти не підуть до школи 1 вересня: “Сидіти вдома немає сил“

Що там курять не відомо, однак щось дуже міцне. Бо влада, очевидно, не знає, що у багатьох селах Інтернет взагалі поки відсутній. Та й не лише Інтернет, іноді там навіть електрики не буває тижнями. Яка вже тут дистанційка, якщо досі доводиться коротати вечори зі свічками. Втім, здається, один коментар пояснює усе:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Школи рабам не потрібні".

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що ЗНО в цьому році теж скасують, однак згодом все-таки вирішено було його проводити. Для цього на кожному пункті проведення ЗНО будуть дотримуватися суворої процедури пропуску та розміщення учасників тестування.