1 вересня діти не підуть до школи: як вчитимуться школярі у новому навчальному році

Автор: Шевченко Лилия

Стало відомо, як почнеться новий навчальний рік для українських школярів. До 1 вересня можна не готуватися, процес навчання знову буде дистанційним, його організують за новими правилами, прописаними Кабміном.

1 вересня діти не підуть до школи: як вчитимуться школярі у новому навчальному році - today.ua

Всіх без винятку батьків і школярів в Україні цікавить одне питання: чи повернуть колишню систему освіти в країні? Судячи з інформації, що виходить від Кабінету міністрів України, ні, не повернуть. Перший дзвінок 1 вересня, святкова лінійка, звичні уроки та перерви, випускні та інші шкільні заходи залишаться в минулому. Епідемія коронавіруса внесла свої глобальні корективи в організацію життя школярів і студентів.

Так, нова програма, складена Кабінетом міністрів України містить пункти про організацію дистанційного навчання у навчальному році 2020-2021, а також про проведення ЗНО в онлайн форматі.

На сьогоднішній день більшість експертів впевнені, що 1 вересня українські школярі не підуть до школи, а залишаться вдома. Навчання в новому навчальному році, швидше за все, як і в минулому, буде здійснюватися дистанційно. Учням доведеться освоювати програмний матеріал самостійно.

Популярні зараз

Вживаний одяг стане недоступним: в Україні підвищать податки на секонд-хенд

Відпочинок на морі в Одесі: названо ціни на житло

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

1 вересня діти не підуть до школи: як вчитимуться школярі у новому навчальному роціЗа словами виконуючого обов'язки міністра освіти і науки України Любомири Мандзій, в українських школах з кожним днем все більше впроваджуватимуться технології дистанційного навчання. В кінцевому підсумку Україна повністю перейде на новий формат навчання. Відповідні рекомендації українські школи і коледжі отримають вже до кінця червня 2020. За ним адміністрація установ і викладачі зможуть приступати до планування структури майбутнього навчального року.

Любомира Мандзій пояснила, що тепер навчання школярів буде носити коригуючий характер і ґрунтуватися виключно на індивідуальному підході до кожної дитини.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Навіть якщо до початку навчального року епідемія коронавіруса в Україні буде переможена, то освітня система все одно буде активно впроваджувати принципи дистанційного навчання.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що карантин в Україні посилять і продовжать до Нового року!