Важке дитинство Олі Полякової: співачка розповіла, як крала в шкільні роки

Оля Полякова, попри на те, що зараз вона є дружиною впливового бізнесмена і ні в чому не відчуває потреби, не завжди купалася в розкоші. Були часи, коли дівчинці хотілося більшого, а це більше було їй недоступно. Хоча і в дитинстві Оля Полякова була одягнена краще за багатьох своїх однолітків. Адже її батько працював дипломатом, і батьки багато років провели за кордоном, купуючи Оле речі, які були тоді недоступні її ровесникам в Україні.

Важке дитинство Олі Полякової: співачка розповіла, як крала в шкільні роки - today.ua

Однак це не завадило школярці Олі Поляковій попастися на крадіжці. Про це суперблондинка розповіла у прямому ефірі онлайн-шоу "Правда чи дія", яке вона провела з Владом Ямою.

Справа була в універсамі, куди вони з подружкою забрели, щоби купити собі щось попоїсти. Їхню увагу привернув заварний крем. Тоді він продавався в брикетах. Брикети розминали і крем заварювали. Однак дітвора гризла його просто так, прямо в брикеті.

І ось подруга Сніжана спокусила Олю крадіжкою. Дівчатка поцупили з полиці магазину по брикету цього крему і попрямували до виходу. Сніжана вийшла безперешкодно, а майбутню зірку упіймали.

Мама Полякової у той час працювала лікарем в школі. Дівчинка з жахом уявила, що зараз зателефонують до школи і розкажуть усім, що дочка доктора Полякової скоїла крадіжку в магазині. Оля досі пам'ятає, як благала продавщицю універсаму не телефонувати в школу, де працює мама. (Ага, напевно краще було зателефонувати в посольство, де працював тато.)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=7vlNL5ZSj9E&feature=emb_logo

Однак, незважаючи на пережите потрясіння, як зізналася Полякова, те злодійство не стало для неї першим і останнім. Згодом вона ще пару разів крала в дьюті фрі, і один раз обнесла клумбу з тюльпанами.

На тлі цих Олиних дитячих "пустощів" прокази її старшої дочки Маші виглядають зовсім безневинними. Полякова якось в одному з ефірів поскаржилася своїй колезі Анні Сєдоковій, що її дочка стала курити і грубить старшим. Але ж не краде.