Грубіянить і курить: Оля Полякова приголомшила зізнанням про свою дочку

Оля Полякова, у якої підростає двоє дітей, зізналася, що карантин став для неї справжнім випробуванням. Як з'ясувалося, зірка зовсім не вміє ладити зі своїми дітьми. Особливо гостро співачка це відчула у стосунках зі своєю старшою дочкою, 15-річною Машею.

Грубіянить і курить: Оля Полякова приголомшила зізнанням про свою дочку  - today.ua

Оля Полякова поділилася своїм сумним материнським досвідом із колегою, що проживає в РФ, Анною Сєдоковою. Українська зірка провела зі своєю колегою прямий ефір в Instagram.

Як виявилося, вона зовсім не знає власних дітей, зізналася Полякова. Не знає, про що з ними говорити, і чим їх зайняти 24 години на добу. А старша дочка, яка досі здавалася їй безпроблемною дитиною, несподівано виявилась некерованим підлітком зі всіма витікаючими "принадами" цього ніжного віку.

"Я вчора у Маші сигарету знайшла. Електронну, вейп. Тепер я її теж курю. Я кажу: вчора моя дочка кинула купити, а я почала!" - зізналася спантеличена Полякова.

Грубіянить і курить: Оля Полякова приголомшила зізнанням про свою дочку

Проте, як з'ясувалося, сигарета – це лише квіточки. "Ягідки" очікували матір трохи згодом. 15-річна Маша присікла спробу матері повиховувати її несподівано зухвалим вчинком.

"Вона вчора втекла з дому на квадроциклі кудись за три кілометри та обізвала маму поганим словом. Тому я забрала у неї всі гаджети і закрила її в кімнаті. І вона там сидить", - поскаржилася Оля Полякова на своє фіаско у вихованні.

Втім, як з'ясувалося, у Сєдокової справи з вихованням старшої спадкоємиці, і теж 15-річної, йдуть не краще. Анна, повернувшись додому, випадково знайшла пляшку з-під спиртного, яку її Аліна не встигла приховати.

Отже схоже, що у батьків мажорних дітей ті ж проблеми із вихованням нащадків, що і в звичайних. Наостанок обидві зірки жартома запропонували обмінятися дітьми, щоб їм "вправили мізки" чужі мами.

"Я не дозволю твоїй палити!" – пообіцяла Сєдокова.

"А я твоя битиму", - заявила свій радикальний виховний метод Полякова.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=0lfEmRJ0MYw&feature=emb_logo

Нагадаємо, в кінці січня, коли Оля Полякова відпочивала зі своїми дітьми в США, діти "застукали" її і Філіпа Кіркорова за надто бурхливими розвагами.

ДЖЕРЕЛОinforesist.org