Тодоренко розповіла, чому вона не з Топаловим: “Чоловік став м’якотілим, а ми ж хочемо лицаря”

Тодоренко розповіла, чому вона не з Топаловим: "Чоловік став м'якотілим, а ми ж хочемо лицаря" - today.ua

Регіна Тодоренко і Влад Топалов – одна з найкрасивіших і найбільш адекватних пар шоу-бізнесу. Досі не було чуток про їхні зради і гучних викриттів, а вони не прагнули перетворювати своє життя на шоу.

І тут, як грім серед ясного неба в Мережі ударила звістка, що Регіна вирушила відпочивати на Мальдіви без чоловіка, прихопивши з собою лише однорічного Майкла і свою маму. Пізніше, вже на Мальдівах, до цієї компанії приєдналася двоюрідна сестра Регіни. Однак Влада з ними немає, він залишився у Москві.

Мережа відразу згенерувала кілька чуток, суть яких зводилася до одного: подружжя на межі розлучення, і тому разом не відпочивають.

Регіна, якій, очевидно, неабияк набридло читати на своїй сторінці слова співчуття на тему “ВсіВониТакі”, вирішила все пояснити, розставивши крапки над “і” у їхніх відносинах із чоловіком.

“Ви питаєте, а чому @vladtopalovofficial з вами не відпочиває? Де ваш чоловік? Чому тато не поруч?
Я хочу запитати у вас: “Чому наш тато з нами не відпочиває?” Тому що він працює, як і всі інші батьки, яких діти бачать втомленими і вимотаними лише вечорами після роботи. Такі рамки – наслідки загальноприйнятих норм: мама дивиться за дитиною, тато на роботі!” – пояснює телеведуча.

Саме через цей, нав’язаний патріархальним суспільством, стереотип, і виходить, що більшість чоловіків, вихованих мамами, фактично без чоловічого втручання, виростають інфантильними і млявими.

“А потім ми біжимо до психолога , скаржачись що "мужики перевелися, взагалі нормальних не залишилося", а чому ж так? Цих хлопців теж виховували ваші мами, коли тато був на роботі! І через якийсь час ми розуміємо , що чоловік став м’якотілим, а ми ж хочемо лицаря в обладунках!” – розмірковує Тодоренко.

Тому, вважає Регіна, обоє батьків мають брати участь у вихованні дітей. І гроші заробляти теж повинні обоє, знаходячи час для дитини і показуючи дітям особистим прикладом, якими мають бути відносини між чоловіком і жінкою.

“А у вас в родині , хто більше часу проводить з дитиною?” – закінчує Регіна свої міркування про гармонію в родині.

Тодоренко навіть не уявляла, яку гарячу дискусію вона спровокує своїм постом і своїм запитанням. Думки строго поділилися.

“Все правильно. Взагалі вважаю що дружини завжди повинні відпочивати і їздити по морях, а чоловіки працювати і працювати”, – написав один із коментаторів, чим викликав схвалення деяких жінок і обурення багатьох чоловіків.

Далі пішли суто чоловічі міркування про те, що “всім бабам потрібно бабки” і підняли голову спадкові холостяки, які заявили, що ніколи не одружаться, щоби не садовити собі паразитку на шию.

У той же час багато жінок поділяють позицію Регіни, вважаючи, що працювати і виховувати дітей повинні обоє. Однак Регіна Тодоренко, сама не сподіваючись, спровокувала ще одну дискусію в Мережі, дуже далеку від виховання підростаючого покоління.

Справа в тому, що телеведуча засвітила на тлі цих міркувань чудову фігуру в купальнику, яку почали обговорювати не менш жваво, ніж теми виховання.

“Ого яка ду*ка”, “Персики”, “Вааау Регіна, коли ви накачали такий горішок?) фігура божествена!”, “Та вже ,більш жирної *упи я ще не бачив”, “Як у Кім Кардашьян”, “Оооо, Регіна, ти божествена! Михайло теж нічого!” – закидали Регіну компліментами і не тільки шанувальники.

https://www.instagram.com/p/B8VtrPUByLm/

Так, мабуть потрібно було фоном для філософських міркувань обрати менш гаряче фото.

Тим не менш, Регіна Тодоренко не тільки філософствує на Мальдівах, але й відривається по повній. Днями в Мережі з’явилося відео з дикими танцями, яке зірка назвала “Пісня про бабу Іру”. Дивіться – там весело.

Україну накриють дощі: період потепління зміниться різким погіршенням погоди
Як і попереджали українські синоптики, весна 2020 принесе з собою "погодні гойдалки". Морози до -7, сніг і ожеледиця, тепло до +19, зміняться штормовим вітром і дощами....
Свята 2 квітня: в день Фотинії Самарянки молилися про дарування здоров’я
Православні християни 2 квітня вшановують великомученицю Фотинію Самарянку. Вона була тією самою самарянкою, з якою Спаситель розмовляв біля криниці Якова (Ін. 4, 5 – 42)....
Гороскоп на 2 квітня від Павла Глоби: що приготував цей четвер у самоізоляції для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на четвер, 2 квітня 2020 року, обіцяє гарний день для тих, хто воліє планувати своє майбутнє і передбачати можливі варіанти. Цей день буде ідеальним...
Актриса серіалу “Свати” Анна Кошмал розповіла, чим пожертвувала заради ролі
Серіал “Свати”, зйомки якого знову зупинилися на невизначений час, приніс акторам, що зіграли головні ролі, всенародну любов і небачену популярність, однак і від них взамін...
Фен-шуй проти хвороб: 5 способів залучити здоров’я та гарне самопочуття
Відновити енергетику свого житла, залучити здоров’я, як фізичне, так і психічне, допоможуть найпростіші 5 правил фен-шуй. 1. Сектор здоров’я знаходиться в самому центрі будь-якого житла....