Собчак затаврували за те, що жебракує в Мережі: “У простих міщан збираєте по копійці”

Собчак затаврували за те, що жебракує в Мережі: "У простих міщан збираєте по копійці" - today.ua

Ксенія Собчак, яка вирішила допомогти родині з Рязанщини, що не в змозі оплатити іпотеку, несподівано наразилась на злобні коментарі своїх підписників. Телеведуча вирішила допомогти молодій жінці Насті та її трирічній дочці, які після загибелі чоловіка опинилися в дуже скрутному становищі.

У сім’ї не виплачена іпотека, яка щомісяця забирає із сімейного бюджету по 15 тисяч рублів . А тим часом, увесь місячний дохід їхньої маленької сім’ї становить 20 тисяч. Таким чином, п’яти тисяч, які залишаються, має вистачити на комуналку, плату за дитсадок і, звичайно, на їжу. Природно, цих грошей катастрофічно не вистачає, і молода мати опинилася перед вибором: або їм померти з голоду, або втратити не виплачену квартиру.

Ксенія дізналася про цю родину від знайомих, бо, як вона каже, сама Настя – дуже скромна жінка і ні за що просити грошей не стала би. Тому Собчак вирішила допомогти їм зібрати гроші на виплату іпотеки. Телеведуча кинула клич про допомогу у себе в Instagram.

“Якусь частину цього боргу ми беремо на себе, але виплатити всю суму навіть нам поодинці важко. Розумію, що через карантин багато сімей опинилися в анітрохи не кращій ситуації, мільйони людей сидять без роботи, і зайвих грошей ні в кого зараз немає… Тому я прошу своїх підписників допомогти Насті виплатити цей борг, щоби зберегти єдине житло. Хто скільки може. Хоч 100 рублів, хоч 10. Головне – не залишитися байдужими до долі тих, кому гірше, ніж нам”, – закликала телеведуча своїх підписників.

Внизу вона також розмістила банківські реквізити, за якими потрібно було перераховувати гроші. Багато її підписників тут же кинулися переказувати гроші жінці на картку. Проте знайшлися і ті, хто розгледів у цьому чергову піар-акцію Ксенії Собчак, яка хоче за будь-яку ціну застовпити за собою реноме політика, що є поборником народних інтересів.

View this post on Instagram

Помните, недавно на нашем канале вышел фильм "Коронавирусь" о том, как переживает пандемию маленький рязанский город Касимов? После фильма мы, команда #ОсторожноСобчак нигде особо это не афишируя, не бросая клич, своими силами собрали деньги, чтобы помочь местной больнице со средствами индивидуальной защиты. Но сейчас я хочу попросить помощи у своих подписчиков. В фильме "Коронавирусь" мы рассказали страшную историю убийства пятерых жителей посёлка Елатьма, одним из которых был Максим Ухов. У него осталась жена Настя и трехлетняя дочь, они есть в нашем фильме. После гибели мужа на Настю лег остаток долга за жильё. Ежемесячный платёж по ипотеке составляет 15 тысяч рублей – и это при доходе Насти 20 тысяч рублей! А ещё – коммунальные платежи, плата за детский сад, не говоря уже о том, что людям надо что-то есть… Сама Настя, принимая во внимания ее подавленное состояние и скромный характер, просить о помощи никогда бы не стала. О тяжелой финансовой ситуации нам рассказали ее друзья. Какую-то часть этого долга мы берём на себя, но выплатить всю сумму даже нам в одиночку тяжело. Понимаю, что из-за карантина многие семьи оказались в ничуть не лучшей ситуации, миллионы людей сидят без работы, и лишних денег ни у кого сейчас нет. Понимаю и то, что адресная помощь таким семьям – это прямая обязанность властей. Но вот в такой стране мы живем. Мы ее любим, а она нас – не очень. Поэтому я прошу своих подписчиков помочь Насте выплатить этот долг, чтобы сохранить единственное жилье. Кто сколько может. Хоть 100 рублей, хоть 10. Главное – не остаться равнодушными к судьбам тех, кому хуже, чем нам. Публикую реквизиты счета: Получатель: УХОВА АНАСТАСИЯ МИХАЙЛОВНА (добавьте фамилию кириллицей) Номер счёта: 40817810753000180000 Банк получателя: РЯЗАНСКОЕ ОТДЕЛЕНИЕ N 8606 ПАО СБЕРБАНК БИК: 046126614 Корр. счёт: 30101810500000000614 ИНН: 7707083893 КПП: 623402001 Валюта получаемого перевода: Рубли (RUB) ❗️❗️❗️ Номера банковских карт СБЕРБАНК 4276 1609 0930 9784 4279 5300 1996 1608 ❗️❗️❗️На момент 17.00 (Мск) собрано 930.000₽ ❗️❗️❗️❗️❗️ 17.20 (Мск) Завершаем сбор! Дорогие подписчики, СПАСИБО большое! Деньги собраны в полном объёме!

A post shared by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

“Чому Ви не хочете повністю погасити борг?у Вас в 10 разів або навіть більше коштів є .У простих міщан збираєте по копійці”, “Ксенія Анатоліївна, що вам заважає тихо погасити борг? Ах, ну так, іміджу не буде милосердного???”, “От теж про це думаю. Для Ксенії її борг, як для нас копійка. Дивний пост”, “Це один раз сходити за шмотками в магазин”, “Ксенія так закрийте борг самі, ви ж в змозі це зробити, ніж просити і так збіднілий народ!!! Ганьба вам!” – написали їй у коментарях обурені співгромадяни.

Втім, як би там не було, а людей, готових допомогти, виявилося набагато більше, ніж тих, хто готовий в усьому шукати підступи і всіх засуджувати. За кілька годин потрібну суму вдалося зібрати, і тепер молода мама Настя зможе закрити свій іпотечний борг і спокійно дивитися в майбутнє.

“Спасибі вам усім велике! Всі разом ми за кілька годин врятували людину! Ми зібрали 930 тисяч – і Настя та її трирічна дочка шлють вам усім величезну подяку!!!” – написала Ксенія у своєму наступному пості, який з’явився в її Instagram кілька годин потому.

Нагадаємо, нещодавно Ксенія Собчак розповіла в Мережі про свого головного чоловіка. Вона зізналася, що відчуває з ним таку близькість, якої раніше не знала ні з ким іншим.

Подвійне громадянство: Україна повинна визнати таке право за жителями “ЛДНР” і Криму – нардеп
Подвійне громадянство в Україні має бути врегульовано законом. Причому в першу чергу ця законодавча норма стосуватиметься людей, які проживають у Криму, а також на тимчасово...
Небезпечне кохання за гороскопом: трьом знакам Зодіаку заборонено закохуватися в червні 2020
Кохання у червні 2020 буде небезпечним для представників трьох знаків Зодіаку. Кому варто поберегтися у перший місяць літа, розповіли астрологи. Близнюки У перший місяць літа...
Заарештували: Зеленський, таки дістався до Порошенка
Колекцію картин Петра Порошенка, яка останнім часом наробила багато галасу, все-таки заарештували. При цьому експозицію залишили в музеї, але вже в іншій іпостасі – в...
В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект
Верховна Рада України розгляне законопроект №3553, підготовлений Володимиром Зеленським. Президент пропонує ввести в країні новий вид військової служби для резервістів. На даний момент документ знаходиться...
Ранкова перестрілка в Броварах – реакція: “95 квартал може привести країну лише до дев’яносто п’ятого року”
Сьогодні вранці у Броварах під Києвом сталася перестрілка в дусі бухливих 90-х. В Мережу просочуються різні думки щодо того, що сталося. З доповіді голови МВС...