Сєдокова розповіла про те, що її ґвалтували в 12 років: “Я ви*бу тебе, с*чка“

Сєдокова розповіла про те, що її ґвалтували в 12 років: “Я ви*бу тебе, с*чка“ - today.ua

Анна Сєдокова опублікувала у своєму Instagram довгий та емоційний пост про насильство. Вірніше, про ставлення до насильства над жінками в патріархальному суспільстві. Сєдокова каже, що її спонукав до цього пост співачки Назіми Жанібекової, яка зіткнулася з непристойною поведінкою хлопців стосовно неї.

Співачка повідомляє, що тільки завершила вичитку своєї книги, в якій вона чесно розповіла про те, що сталося з нею у 12 років. Саме в такому ніжному віці Аня піддалася насильству з боку чоловіка.

"Я хочу цим постом встати на захист усіх дівчаток, які знають, як це, коли до тебе домагається п'яний і різкий або просто дорослий. Я знаю, як це", - пише зірка.

Ніяких подробиць того, що з нею сталося тоді, в 12 років, вона не повідомляє. Напевно це є в її книзі, яка незабаром буде видана.

Проте в пості мова не про це, а про вину жінок у тому, що суспільство сприймає їх як об'єкт задоволення сексуальних потреб, і не більше. Справжні джентльмени ростуть там, де є справжні леді - і ніяк інакше.

Сєдокова розповіла про те, що її ґвалтували в 12 років: “Я ви*бу тебе, с*чка“

Сучасне суспільство, незважаючи на цифрові технології і його показушну "просунутість", залишається печерним стосовно до жінки – така думка проходить крізь весь довгий пост Седокової. Просто більшість випадків насильства залишаються нікому не відомими. Жінки бояться осуду цього суспільства, що породжує насильство. Бояться навіть дорослі жінки, а що вже говорити про 10-12-річних дівчаток, яким із дитинства нав'язали думку, що раз із ними таке сталося, то значить, вони самі у цьому винні.

Анна Сєдокова й сама мовчала про те, що тоді з нею сталося, цілих 25 років.

"Для того, щоб розповісти про те, що сталося, мені знадобилося 25 років, і я захоплююся тими, хто не мовчить", - пише співачка.

Вона також звертається до дівчат: до тих пір, поки вони не стануть поважати самі себе, ніхто не виявить до них поваги.

"Ми повинні разом, підтримуючи одна одну, дати зрозуміти, що так із нами не можна . Ми повинні припинити підтанцьовувати під пісні Я ви*бу тебе с*чка , в цьому клубі одні шл*хи. Вони ж про вас співають дівчата, це ви с*ки і ви шл*хи", - з гіркотою звертається співачка.

Дівчатка, ще в підлітковому віці, закладають у свідомість майбутніх чоловіків, що з ними так можна чинити, вважає Седокова. Потім це трансформується в шоу типу "Холостяк", де, за словами Анни, "20 теличок стоять у черзі за квіточкою і мужиком".

У своєму пості Анна Сєдокова не добирає слів – мабуть для того, щоб "теличкам" було доступніше. Більшість жінок, її підписниць, жваво підтримали цей пост. Залишив під ним коментар і співак Міша Марвін.

"Дівчата, знайте собі ціну! Вистачить вихваляти му*аків і с*чок,  наче це норма", - написав колега Анни Сєдокової.

Сєдокова розповіла про те, що її ґвалтували в 12 років: “Я ви*бу тебе, с*чка“

Нагадаємо, в одному зі своїх недавніх постів Анна Сєдокова повідомила, що сідає на жорстку дієту. Виявилося, що співачка здала аналіз на харчову сумісність і отримала результат. Лікарі порекомендували їй відмовитися від молочних продуктів і яєць.

Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...
Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...
Шмигаль намагається взяти контроль над ринком електроенергії в Україні: діє за спиною у Зеленського
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль планує перепідпорядкувати державну компанію “Укргідроенерго“ під свій контроль. Експерти розцінюють такий крок, як рейде...
Долар різко подорожчав: девальвація гривні може прискоритися в будь-який момент
Незважаючи на всі зусилля регулятора сповільнити девальвацію гривні, національна валюта продовжує втрачати в ціні. Прогнози фінансових експертів не вс...
Будьте пильні: в банкоматах Приватбанку почастішали крадіжки
Клієнти ПриватБанку дедалі частіше скаржаться, що в них стали пропадати гроші з картки. Причому кошти пропадають не внаслідок телефонного спілкування ...