Пугачова запустила руку в унітаз, щоб дістати звідти гроші: невідома раніше історія про Примадонну

Пугачова запустила руку в унітаз, щоб дістати звідти гроші: невідома раніше історія про Примадонну - today.ua
Loading...

Аллі Пугачовій, у якої було чимало чоловіків, давно подобалися партнери більш молодого віку, ніж вона. Одним із них став Володимир Кузьмін, який до знайомства з Примадонною не був відомий широкій публіці. З ним-то і стався у Пугачової випадок, про який вона воліла б не згадувати.

Пугачова, яка тоді була вже широко відома і всенародно улюблена, хотіла спробувати себе в якості рок-виконавиці. Тоді її звели з 30-річним професійним музикантом-рокером Володимиром Кузьміним.

“Їх познайомили. Дві зірки зійшлися на одному небосхилі”, – розповів в інтерв’ю одному з російських видань брат Володимира Кузьміна Олександр.

Дуже скоро творчі стосунки між двома талановитими виконавцями перейшли у щось більше. Пугачова захоплено співала в дуеті з Кузьміним. І навіть якось, у пориві щедрості, купила йому “Жигулі”. На ті часи це було круто. Однак документи на машину завбачлива Алла Борисівна оформила на себе.

Через якийсь час у них зіпсувалися відносини, і Пугачова вказала коханцеві на двері. Звичайно, вона його відправила у “вільне плавання” без подарованої машини. Через деякий час Кузьмін зібрав гроші та вирішив викупити машину у Примадонни.

“Поверни ключі. Ми з тобою домовилися, що я за машину тобі гроші віддам. Я ж чоловік все-таки, не треба мені її дарувати!” – “Я тобі її не віддам!” – “Як же так?! Ми ж домовлялися?!” – “А мені плювати, що ми домовлялися!” – повідав Олександр про емоційний діалог, який відбувся між коханцями.

Тоді  Кузьмін, погано розуміючи, що він робить, схопив принесену пачку грошей і жбурнув її у санвузол. А сам пішов, грюкнувши дверима.

Хатня робітниця Пугачової, яка прийшла трохи згодом, застала в квартирі картину, гідну найстрашнішого оповідання. По всій квартирі на прищіпках сушилися банкноти, дбайливо виловлені Пугачовою з унітазу.

“А ще кажуть, що грошей у них немає!” – тільки й змогла видихнути із себе здивована  хатня робітниця.

До речі, музичний критик Сергій Сосєдов, який останнім часом помітно ополчився на Аллу Пугачову, каже, що співачка ставила гроші на чільне місце в усіх своїх відносинах. А її численні шлюби – не що інше, як вигідні угоди, в яких є обопільний інтерес.

ПриватБанк стягує у громадян гроші за погашені кредити: важлива інформація
ПриватБанк звинуватили у вимаганні коштів за погашення кредиту у клієнта, який виплатив його ще в 2009 році. При цьому банк не видав довідку про закриття...
Пугачова пережила клінічну смерть: “Нічого не бачила і тому повернулася назад”
Алла Пугачова розповіла про те, що вона перенесла клінічну смерть. Сталося це ще в 1992 році. Співачка тоді перебувала в законному шлюбі з концертним директором...
Гороскоп азартних жінок: знаки Зодіаку, які готові все поставити на кін
Знаки Зодіаку впливають на багато рис людини. Наприклад, схильність до азарту і готовність піти на авантюру також залежать від того, під яким знаком хто народився....
Київстар захищає абонентів від SMS-спаму: що зміниться з 3 березня
Київстар піклується не лише про якість послуг для своїх абонентів, але й працює над їх безпекою. Не секрет, що рекламні повідомлення, які надходять на мобільні...
Підвищення зарплат в 2020 році: хто і які надбавки отримає
Середня зарплата в Україні протягом 2020 року має зрости приблизно на 10%. Вже в січні незначне підвищення відчули на собі бюджетники. Пов’язано це з підвищенням...