Потап розповів про гомосексуалізм Дана Балана: “За нього відповідаю...“

Потап, під час майже годинного прямого ефіру з українською співачкою Олею Поляковою, встиг поговорити з нею багато про що. Зокрема, суперблондинка і знаменитий репер поговорили про гомофобію в українському суспільстві. Через це, вважає Олексій Потапенко, багато зірок, аби не втратити своїх прихильників, змушені приховувати свою сексуальну орієнтацію.

 Потап розповів про гомосексуалізм Дана Балана: “За нього відповідаю...“ - today.ua

"Зараз бабоньки взбаламутяться. Вони на концерти ходять юрбами", - озвучив свої міркування Олексій.

При цьому Потап заявив, що, хоча сам є чоловіком традиційної орієнтації, гомофобії у нього немає. Навіть більше, у нього в компанії висить прапор ЛГБТ-спільноти, і працює кілька людей, які є гомосексуалістами. При цьому всі оцінюють одне одного з точки зору профпридатності, а не хто кому подобається. Але, на жаль, у нашому суспільстві усе не так.

Поки Потап міркував про це, він завис в ефірі і навіть на якусь мить зник із чату.

"Тобі телефонував прихований гей. І сказав: "Не розповідай про нас", - пожартувала Оля Полякова.

Оля вважає, що нашим геям з шоу-бізнесу дуже потрібно, щоби українське суспільство змінило своє ставлення до гомосексуалізму.

"Вони ж змушені купувати собі романи, робити фото, вигадувати всі ці неіснуючі любовні історії. Замість того, щоб узяти свого пацика і відкрито сказати, що любить його", - висловила свою думку Оля.

Потап і Полякова також запропонували своїм підписникам написати імена ймовірних геїв в українському шоу-бізнесі. Звичайно, підписники жваво відгукнулися на пропозицію. Деякі імена Оля і Олексій озвучили в ефірі.

"Блін, пишуть Винник. Ви шо, з глузду з'їхали?! Винник – не гей!" – прокоментувала побачене у своїй стрічці Оля Полякова.

"Винник – не гей. Я до нього чіплявся, він не піддався. Я намагався цілуватися з ним, але тільки в щічку і тільки по дружбі, і тільки в обнімку з Горбуновим після зйомки фільму", - підтвердив Потап традиційну орієнтацію Олега Винника.

Очевидно після цього мільйони українських жінок, що напружились біля моніторів, змогли перевести подих. Далі Потап озвучив список, який з'явився у нього в стрічці:

"Балан, Козловський, Барських, Данилко".

Від прочитаного Олексій на якусь мить завис, і тут же вибухнув новим одкровенням:

"Балан – не гей. Балан взагалі далеко не гей. За нього відповідаю", - емоційно відреагував репер.

На фоні бурхливих емоцій якось непомітно промайнула фраза, яку сказала Оля Полякова:

"Я теж відповідаю".

https://www.instagram.com/p/CAdcF31pPhv/

Тут уже Тіні Кароль є про що задуматися. Адже усім відомо, що Дан Балан дуже небайдужий до блондинок. Після такого зізнання Полякової Тіні можна влаштувати Балану допит із праскою та паяльником.

До речі, на інші три імені зі списку, озвученого Потапом, ні сам Олексій, ні Оля ніяк не відреагували. От і губися тепер у здогадках: чи то всі решта геї, чи то обоє так відволіклися на Дана Балана, що забули про інших.

Нагадаємо, в цьому ж ефірі Потап розповів, що він думає про відносини Тіни Кароль і Дана Балана.