Потап висловився про відносини Тіни Кароль і Дана Балана: “Це чорт поплутав”

Потап висловився про відносини Тіни Кароль і Дана Балана: "Це чорт поплутав" - today.ua

Тіна Кароль і Дан Балан, а вірніше відносини між ними – одна з топ-тем в українському соціумі, з якою нині може зрівнятися хіба що коронавірус. Причому, любовні пристрасті, які приписують двом талановитим співакам, не менше спопеляють їхні серця, ніж COVID-19 у своїй активній фазі. Однак, на відміну від коронавірусу, їхнє кохання – одночасно і гарячка, і бальзам для змученого серця.

Спочатку всі були упевнені, що відносини між Тіною Кароль і Даном Баланом – не більш ніж майстерний піар-хід організаторів “Голосу країни”, та сама родзинка, якої часом не вистачає, щоби гарне шоу перетворилося у шоу, від якого неможливо відірватися.

Проте завершився другий сезон “Голосу”, а відносини між двома “голубками” не слабшають. Причому тримаються за руки вони усе міцніше, а обмін поглядами стає дедалі  пристраснішим.

“Важкою артилерією”, що пробила стіну недовіри, виявився візит мами Дана Балана, яка в прямому ефірі і посватала Тіну, і практично благословила молодих на шлюб. Якщо вважати, що й це піар-хід (а це піар-хід, та ще який), то у піарників “Голосу” просто необмежені можливості. Однак можна припустити, що в цьому випадку просто вдалося поєднати приємне з корисним.

Схоже, що Тіні і Дану вдалося заплутати у своїх відносинах не лише багатомільйонну армію глядачів “Голосу”, але й найближчих колег, які сидять поруч із ними у суддівських кріслах, і вони також дивуються, намагаючись зрозуміти, що відбувається.

Зокрема, йдеться про Олексія Потапенка і Настю Каменських. Подружжя, яке добре обізнане в амурних справах, також до кінця не може визначитися, що правда у відносинах Балана і Кароль, а що гра на публіку. Таку думку висловив Потап у прямому ефірі, який провела з ним його колега Оля Полякова.

Полякова змоделювала ситуацію. Припустимо, Потап знаходиться на весіллі Тіни і Дана. Але замість традиційного шампанського йому дали випити сироватку правди.

“І тепер тобі потрібно виголосити тост на честь молодих. Що б ти сказав їм?” – запитала Полякова.

“Бог його знає: це чорт вас поплутав, або це дійсно любов. Як би там не було, Тіночка та Дан, бажаю вам щастя і гірко молодим, – відповів Потап і тут же додав: – Мені подобається, що вже два роки вони тримаються за ручки. Вважаю, це дуже крута історія”.

Нагадаємо, не так давно Тіна Кароль, під носом у Насті, дуже зворушливо привітала Потапа з днем народження, назвавши його “справжнім чоловіком”, яким вона “завжди захоплювалася”. Пощастило Потапу, що він не носить волосся на голові, а то залишився би без зачіски. Втім, Настя знає, як він її любить, і може сама підтвердити, що Олексій – “справжній чоловік”.

Подвійне громадянство: Україна повинна визнати таке право за жителями “ЛДНР” і Криму – нардеп
Подвійне громадянство в Україні має бути врегульовано законом. Причому в першу чергу ця законодавча норма стосуватиметься людей, які проживають у Криму, а також на тимчасово...
Небезпечне кохання за гороскопом: трьом знакам Зодіаку заборонено закохуватися в червні 2020
Кохання у червні 2020 буде небезпечним для представників трьох знаків Зодіаку. Кому варто поберегтися у перший місяць літа, розповіли астрологи. Близнюки У перший місяць літа...
Заарештували: Зеленський, таки дістався до Порошенка
Колекцію картин Петра Порошенка, яка останнім часом наробила багато галасу, все-таки заарештували. При цьому експозицію залишили в музеї, але вже в іншій іпостасі – в...
В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект
Верховна Рада України розгляне законопроект №3553, підготовлений Володимиром Зеленським. Президент пропонує ввести в країні новий вид військової служби для резервістів. На даний момент документ знаходиться...
Ранкова перестрілка в Броварах – реакція: “95 квартал може привести країну лише до дев’яносто п’ятого року”
Сьогодні вранці у Броварах під Києвом сталася перестрілка в дусі бухливих 90-х. В Мережу просочуються різні думки щодо того, що сталося. З доповіді голови МВС...