Анатоліч із серіалу “Свати“ сильно постарів: час нікого не пощадив

Анатоліч із серіалу “Свати“ сильно постарів: час нікого не пощадив - today.ua

Серіал "Свати", схоже, цього разу здивує своїх шанувальників не на жарт. Судячи з уривчастих чуток, що доноситься зі знімального майданчика, сценаристи закрутили карколомний сюжет. Причому в процесі роботи над сьомим сезоном він стає дедалі карколомнішим через горезвісний людський чинник.

Деякі актори стали стрімко старіти – так, що сценаристам довелося вводити в сюжет молодих виконавців, які виконають ролі тих же персонажів у молодості. Природно, що в сюжеті довелося зробити крен у бік спогадів.

Крім того, спогади відродять до життя і образ Юрія Анатолійовича Ковальова, якого довелося у п'ятому сезоні терміново "умертвити" через відмову актора Анатолія Васильєва брати участь у подальших зйомках. І ось тепер з'явилося повідомлення, що "покійний" знову повернеться в сьомому сезоні. Для непосвячених відразу зауважимо: серіал "Свати" - це не фільм про зомбі-апокаліпсис, де мертві розсікають по містах і селах "живіші за всіх живих". Це звичайний ситком для сімейного перегляду. Тому Юрій Анатолійович повернеться лише у спогадах учасників, а не наяву.

За роки, що минули з того часу, як Анатолій Васильєв знімався в ролі Юрія Анатолійовича (Анатоліча), актор сильно здав: він схуд і постарів. З імпозантного чоловіка середніх років, яким він запам'ятався з перших сезонів серіалу "Свати", він перетворився на літню людину. Ймовірно, саме таким він і постане в новому сезоні.

Анатоліч із серіалу “Свати“ сильно постарів: час нікого не пощадив

Втім, час не пощадив й інших акторів старшого покоління. Помітно здав виконавець ролі Івана Будька Федір Добронравов. Стала старшою і відчутно додала у вазі і його партнерка Тетяна Кравченко.

Мабуть, єдина актриса, яка за цей час розквітла і стала ще привабливішою – Анна Кошмал, яка виконала роль внучки головних героїв, Женьки. За цей час дівчина встигла вийти заміж і навіть народити дитину, перетворившись на чарівну молоду жінку.

Однак, незважаючи на такі зовнішні метаморфози, що відбулися з улюбленими акторами, серіал "Свати" залишається одним із найулюбленіших, і його нового сезону очікують, мабуть, не менше, ніж світлого майбутнього. Хоча якщо зі світлим майбутнім уже все зрозуміло, то на серіал ще все-таки є надія, що його дознімуть.

Нагадаємо, режисер Андрій Яковлєв раніше заявив, що після виходу на екрани сьомого сезону серіал "Свати" закриють, і нових сезонів не буде. Цей проект себе вичерпав.

ПриватБанк знизив кредитні ставки: нові авто стали доступнішими
ПриватБанк зробив кредити на авто для своїх клієнтів більш доступними. З 22 вересня фінустанова знизила процентну ставку на покупку нового автомобіля ...
Укрпочта, Приватбанк и Ощадбанк будут продавать населению газ: в Нафтогазе готовят нововведение
“Нафтогаз“ планирует продавать газ через отделения “Укрпочты“, ПриватБанка и Ощадбанка. Об этом сообщила директор по взаимодействию с органами государ...
Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи
В Україні в 2021 році обіцяють тричі підвищувати пенсії. Перше підвищення заплановано з 1 січня, друге - з 1 липня і третє - з 1 грудня. Всі ці етапи ...
Долар раптово подешевшав після тривалого подорожчання: скільки коштує валюта наприкінці тижня
У четвер, 24 вересня, долар вперше за останні півроку впав у ціні. Американська валюта подешевшала на 3 копійки, і на сьогоднішній день долар коштує 2...
“По п'ять тисяч на пенсії“: українців зобов'яжуть погасити борги ПФУ зі своїх зарплат
Дефіцит Пенсійного фонду в 2021 році досягне 203,8 млрд грн. Щоб погасити заборгованість і не залишитися в один прекрасний момент без пенсії, українці...