Надія Матвєєва розповіла про чутливість своєї “д*пи“: що сталося з телеведучою

Надія Матвєєва, добре відома глядачам телеканалу СТБ як ведуча програми "Все буде добре", розповіла, як їй вдалося запобігти спробі пограбування. Все це телезірка докладно описала у своєму акаунті Facebook.

Надія Матвєєва розповіла про чутливість своєї “д*пи“: що сталося з телеведучою - today.ua

Все сталося в самому центрі української столиці, пише Надія. Вона проходжувалась  одним із великих торгових центрів. Недбало перекинувши сумку через плече, телезірка видивлялася по сторонах, намагаючись зачепитися поглядом за щось цікаве. Був той рідкісний момент, коли поспішати їй було нікуди, і вона просто насолоджувалася короткию миттю свободи.

Надія Матвєєва розповіла про чутливість своєї “д*пи“: що сталося з телеведучою

Раптово Матвєєва, за її власними словами, "дупою відчула в сумці дивне ворушіння". Різко обернувшись, вона побачила трьох молодих жінок ромської національності. Вона вигукнула перше, що спало їй на думку: "Сперли?!".

Цей крик спантеличив навіть бувалих злодійок. Ті злякано перезирнулися і протягнули рішуче налаштованої жінці її гаманець.

"Вибачте, це хлопець був, він втік", - виправдовувалася одна з циганок, простягаючи Матвєєвій її річ.

Повернувши їй вкрадене, трійця швидко ретирувалася і зупинилася в сторонці, поглядаючи за жінкою: чи не стане та телефонувати у поліцію.

А мораль цієї розповіді така: потрібно дотримуватися хоча б тих рекомендацій, які ти сама даєш глядачам у своїй передачі, каже Надія Матвєєва. Адже не раз у її передачі говорили те, як потрібно стежити за своїми речами у місцях великого скупчення людей.

Надія Матвєєва розповіла про чутливість своєї “д*пи“: що сталося з телеведучою

Колеги Матвєєвої "по цеху" пораділи реакції телеведучої і написали їй хвалебні коментарі.

"Ось вона, любов народу! Надюша, щоб повернули вкрадений гаманець! Рідкісний випадок", - написала у коментарі Ольга Сумська.

"Слава Богу", - підсумував Віктор Павлік.

Нагадаємо, днями у Києві пограбували автомобіль співачки Анни Корсун, більш відомої під сценічним ім'ям MARUV. Дівчина каже, що невідомі грабіжники розбили вікно її автомобіля і витягли звідти сумку, в якій були всі її документи, гроші, коштовності і новорічні подарунки.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua
В Україні виросли пенсії: хто на старості отримає майже 70 тисяч
За минулий, 2020 рік, пенсії в Україні зросли в середньому більш ніж на 400 гривень. На сьогоднішній день розмір середньої пенсії в нашій країні трохи...
Сергій Лазарєв на Балі покуштував вареники, назвавши їх “російською“ стравою
Російський співак Сергій Лазарєв відпочиває зараз на Балі, звідки публікує фото і відео в своєму Instagram. Днями артист розмістив Stories, в якому по...
В Україні затримують фінансування субсидій та інших соцвиплат
Гроші в регіони України на фінансування субсидій та інших соцвиплат вже пішли. Днями держава віддасть отримувачам соціальних виплат усе, що заборгувал...
Українські бізнесмени прогнозують підвищення курсу долара до 30 гривень
Курс долара в Україні до закінчення 2021 року підбереться впритул до 30 гривень. Такий прогноз по курсу валют дають вітчизняні бізнесмени. Його резуль...
Санта Дімопулос привітала свою молоду маму з днем народження
Колишня учасниця групи “ВІА Гра“ і переможниця “Танців з зірками“ Санта Дімопулос дуже рідко публікує фото зі своєю сім'єю. Якщо дітей і чоловіка спів...