Чому розлучилися Бузова і Тарасов: “Коли дівчинка хоче завагітніти, вона для цього щось робить“

Ольга Бузова і Дмитро Тарасов розлучилися через неготовність дружини ставати матір'ю і домогосподаркою. Про це розповів перший чоловік зірки в шоу "Альона, блін!". Тарасов, який раніше відмовчувався щодо відносин з колишньою дружиною, вирішив усе ж дещо розповісти. Очевидно, його одкровення стали відповіддю на численні інтерв'ю екс-дружини, в яких вона намагається його очорнити.

Чому розлучилися Бузова і Тарасов: “Коли дівчинка хоче завагітніти, вона для цього щось робить“ - today.ua

Як розповів Тарасов, у нього, як у багатьох чоловіків, доволі патріархальні погляди на шлюб. Він вважає, що жінка має більше піклуватися про сім'ю, а чоловік зобов'язаний бути в домі головним годувальником. Однак Ольга не поспішала "одомашнюватись".

Нерідко вона відлучалася з дому в нічні клуби і з'являлася лише під ранок. Він чекав на неї, непокоївся, не спав до ранку. Часто-густо це траплялося перед відповідальними матчами, коли спортсмен має добре відпочити перед грою.

"Мені треба спати, а я не можу – переживаю. Довіряю, але все одно переживаю, мало хто пристане – ну, звичайні чоловічі переживання", - розповів Тарасов.

Тому він став гнобити Ольгу, намагаючись заборонити їй дещо з того, чим вона займалася. Природно, це викликало в неї протест. Адже у Бузової на той час успішно розвивалася кар'єра, і вона не мала наміру від неї відмовлятися.

Крім того, Тарасов із самого початку їхнього шлюбу розраховував, що дружина народить йому дитину. Проте дітей у них не було і навіть не передбачалося. Дмитро каже, що сам неодноразово ходив до лікарів, робив спермограми. У нього медики не знаходили безпліддя. До того ж, у Тарасова вже була дочка від колишніх відносин.

Ольга при цьому теж ніби відвідувала лікарів і навіть пила якісь гормони, однак чоловік не бачив у неї жодного бажання ставати матір'ю. Дитині не було місця в її планах. Бузова завжди говорила лише про роботу.

"Коли дівчинка хоче завагітніти, вона для цього робить... Мої припущення – людина просто пила протизаплідні таблетки", - озвучив свої висновки Дмитро Тарасов.

Чому розлучилися Бузова і Тарасов: “Коли дівчинка хоче завагітніти, вона для цього щось робить“

Саме це, її небажання і неготовність мати дітей, і стало основною причиною розлучення подружжя. Він сказав їй, що більше її не кохає, і хоче піти, повідав історію їхнього розставання футболіст. При цьому зараз він зазначає, що, можливо, в чомусь при розлученні був неправий. Напевно можна було розлучитися більш красиво, щоб зберегти добрі стосунки і після розставання. Але у них не вийшло.

Нагадаємо, раніше в Мережі з'явилися фото, якою Ольга Бузова була до того, як стала знаменитістю. На знімках можна знайти кілька кардинальних відмінностей. Видно, що над її обличчям попрацював пластичний хірург.

Дружина Олега Винника зізналася про причину своїх сліз
Співачка Таюне, яку вважають дружиною Олега Винника, але яка жодного разу про це не заявила публічно, втім, як і він сам, розповіла про причину своїх ...
Юлія Саніна не вважає себе переможницею проекту “Танці з зірками“: “Це мені абсолютно не потрібно“
У неділю, 29 листопада, відбувся фінал легендарного хореографічного шоу “Танці з зірками 2020“. У проекті перемогла пара Санта Дімопулос і Макс Леонов...
Навіщо в борщ потрібно додавати оцет і цукор: розкрито секрет насиченого кольору страви
Справжній український борщ повинен бути ароматним і яскраво-червоним. Насичений колір страві надають буряк і томатна паста, однак, секрет не тільки в ...
ПриватБанк відмовляється закривати картки клієнтів: українці масово скаржаться на обслуговування
ПриватБанк не виконує заявки клієнтів, які вони подають через мобільний додаток Приват24, через що українці залишаються вкрай незадоволеними обслугову...
Надю Дорофєєву розкритикували за плагіат пісні на “Танцях з зірками“
Українська співачка Надя Дорофєєва, яка 21 листопада випустила свій перший сольний кліп, вперше вийшла на сцену до глядачів, заспівавши нову пісню. Ко...