Бабкіна, що перехворіла на коронавірус, здригнулася, почувши вирок лікарів: “П’ять відсотків життя”

Бабкіна, що перехворіла на коронавірус, здригнулася, почувши вирок лікарів: "П'ять відсотків життя" - today.ua

Надія Бабкіна, яка стала ще популярнішою після своєї тяжкої хвороби, розповіла, який вирок їй довелося почути від лікарів. Виявилося, що медики самі не сподівалися на благополучний результат лікування. Однак самій Бабкіній вони, звичайно, цього не говорили.

Надія Бабкіна потрапила до лікарні із запущеним коронавірусом на початку квітня. Співачка була в дуже важкому стані. Коли лікарі побачила на екрані її легені, то просто вжахнулися: 80 відсотків легеневої тканини співачки було вражено. У поєднанні з віком зірки, а також неминучими хронічними захворюваннями, які приходять із віком, така клінічна картина майже не залишала Бабкіній шансів на виживання.

Два тижні, перебуваючи спочатку у штучній комі, а згодом, моментами приходячи до тями, співачка боролася за життя. Лише після цього лікарям вдалося вирвати Бабкіну з чіпких обіймів смерті. І лише тоді вони розповіли співачці про найпохмуріші прогнози, які, на щастя, не виправдалися.

“Надь, тепер ми можемо тобі сказати – п’ять відсотків життя тобі залишалося”, – передала артистка те, що їй довелося почути від медиків.

Лікарі дійсно в ті дні були дуже обережні у прогнозах. І незважаючи на те, що з різних джерел надходили часом суперечливі відомості про лікування та стан артистки, ейфорії у всьому цьому потоці інформації не було, а навпаки, відчувалася похмура напруженість.

До того ж незабаром до проблем, які викликав коронавірус, додалася ще й серцева недуга. Тому не дивно, що лікарі були обережними з інформацією і нічого конкретного не говорили.

Схоже, що і медики, і вона сама змогли перевести подих лише тоді, коли остаточно стало очевидно, що вона йде на поправку. До речі, фахівці кажуть, що Бабкіну врятувало саме те, що вона співачка, і в неї потужні легені. Адже 20% тієї здорової легеневої тканини, що в неї залишалися – це дещо більше, ніж 20% у середньостатистичної людини.

Загалом, шансів на виживання у Надії Бабкіної було дуже мало, проте вона зуміла вибратися, і зараз просто семимильними кроками відновлюється. До речі, за час хвороби вона сильно схудла і стала виглядати молодше. Отже, як кажуть, немає лиха без добра. Співачка вже встигла знятися в декількох телешоу, побувати у себе в театрі і зайнятися реалізацією нових творчих планів.

Однак, що стосується відновлення голосу зірки, то тут медики, як і раніше, нічого прогнозувати не можуть. Від коронавірусу сильно страждають голосові зв’язки. І може так статися, що Надія Бабкіна взагалі ніколи не зможе співати “наживо”.

Небезпечне кохання за гороскопом: трьом знакам Зодіаку заборонено закохуватися в червні 2020
Кохання у червні 2020 буде небезпечним для представників трьох знаків Зодіаку. Кому варто поберегтися у перший місяць літа, розповіли астрологи. Близнюки У перший місяць літа...
Заарештували: Зеленський, таки дістався до Порошенка
Колекцію картин Петра Порошенка, яка останнім часом наробила багато галасу, все-таки заарештували. При цьому експозицію залишили в музеї, але вже в іншій іпостасі – в...
В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект
Верховна Рада України розгляне законопроект №3553, підготовлений Володимиром Зеленським. Президент пропонує ввести в країні новий вид військової служби для резервістів. На даний момент документ знаходиться...
Ранкова перестрілка в Броварах – реакція: “95 квартал може привести країну лише до дев’яносто п’ятого року”
Сьогодні вранці у Броварах під Києвом сталася перестрілка в дусі бухливих 90-х. В Мережу просочуються різні думки щодо того, що сталося. З доповіді голови МВС...
Порошенка не дочекались на допиті в ДБР: “Це мало кого збуджує”
Петро Порошенко не з’явився сьогодні на допит у ДБР попри те, що там його чекали. Натомість п’ятий президент України прислав замість себе своїх адвокатів, які...