Черга на два десятки кілометрів і три доби очікування: на кордоні в Ягодині накопичилося безліч фур

Черга на два десятки кілометрів і три доби очікування: на кордоні в Ягодині накопичилося безліч фур - today.ua

На українсько-польському кордоні в пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" зібралася величезна черга з фур. Звичайно, точної кількості їх немає, та її й бути не може, але стверджують, що пропуску через митний пост очікує понад тисяча фур. З польського боку, кажуть ті, хто "прорвався" на українську територію, ще більше автомобілів. Там черга розтяглася на добрих два десятки кілометрів, повідомляє ТСН.

Ціна очікування – три доби (саме стільки чекають деякі водії, щоби перетнути заповітну митницю), зіпсовані нерви і, звичайно, втрачені доходи.

"Більше часу проводиш на кордоні, ніж в дорозі. В місяць вісім – дев'ять діб я стою на кордоні. І за це мені ніхто не платить", - скаржиться один із водіїв.

Черга на два десятки кілометрів і три доби очікування: на кордоні в Ягодині накопичилося безліч фур

Поза чергою пропускають лише автомобілі, що їдуть порожняком (таких зовсім небагато) і ті, які везуть товар, що швидко псується. Усі решта нудяться очікуванням і проклинають владу, дороги та нелегку долю далекобійника.

У свою чергу, на митниці кажуть, що вони працюють як зазвичай – у штатному режимі. Тобто, за одну зміну пропускають близько 200 фур. А таке скупчення виникло через те, що на вихідні дні вантажопотік зростає. Є ще одна причина, яка знаходиться на польській стороні. Там затіяли ремонт однієї смуги руху, каже спікер Волинської митниці Віталій Лопошук. Тому весь транспорт рухається тільки по одній смузі, що також знижує пропускну здатність цього митного пункту.

При цьому весь тягар очікування і всі тяготи такого вимушеного простоювання лягають, звичайно ж, на плечі водіїв. Їм доводиться чекати під палючим сонцем. У них псується їжа і немає де нормально відпочити.

Митники сподіваються, що вже сьогодні, 27 липня, протягом дня черга трохи розсмокчеться, і водіям не доведеться по стільки чекати моменту перетину кордону.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=55&v=o-aPbqRwIv4&feature=emb_logo

Нагадаємо, що всередині України у далекобійників триває конфлікт із владою. Він розгорівся після того, як президент Зеленський звернувся до водіїв фур, які їздять з перевищенням ваги і розбивають дороги.

Свято 8 серпня: зав'яжіть нитку на зап'ясті в день Єрмолая
Православні християни 8 серпня згадують діяння і підносять молиться в пам'ять про святого мученика Ермолае Никомидійського. Своє життя він присвятив п...
Гороскоп на 8 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Левам пригальмувати, а Водоліям всмак поспілкуватися
Гороскоп на суботу, 8 серпня 2020 року, обіцяє всім знакам Зодіаку непростий день, в якому буде багато несподіваних моментів. Вам знадобиться розсудли...
В Україні отримати субсидію стане складніше: до сукупного доходу врахують навіть гроші дорослих дітей
Влада України продовжує шукати способи економії бюджетних коштів. На цей раз оптимізація впритул зачепила нарахування субсидій. На жаль, багатьом укра...
Хвилинка гумору: в Німеччині сімейка диких кабанів потягла сумку у відпочиваючого на пляжі
Курйозна і смішна ситуація сталася в передмісті Берліна (Німеччина). Під час відпочинку на пляжі одного з відпочиваючих не пощастило. Він прийшов поні...
Катастрофа в Бейруті: президент Лівану заговорив про вибух бомби або ракетний удар по території порту
Лідер ліванського народу Мішель Наїм Аун під час виступу в п'ятницю, 7 серпня 2020 року, заявив, що списувати катастрофу на вибух селітри ще дуже рано...