Чоловік відмовився лікувати хвору Заворотнюк: обставини, що змінили хід подій

Анастасія Заворотнюк наразі залишилася без допомоги медиків, яку вони були готові їй надати. Її чоловік, Петро Чернишов, відмовився від допомоги медиків. У хід лікування втрутилися обставини, які навряд чи хтось міг передбачити.

Чоловік відмовився лікувати хвору Заворотнюк: обставини, що змінили хід подій - today.ua

Якщо вірити діагнозу, який був поставлений актрисі, то її гліобластома має реноме неоперабельної та вважається чимось на зразок смертного вироку. Власне, про невідворотність фатального кінця висловлювався не один медик, який коментував захворювання актриси. Версії фахівців також підігрівала Мережа, яка доповнювала усе власними жахами і, найчастіше неіснуючими, подробицями.

Однак нещодавно з'явилася інформація, що Анастасії Заворотнюк, всупереч усім прогнозам, стало краще. Що там зіграло вирішальну роль - лікування, яке проходила актриса, потужна енергетика рідних, які підтримували її в усьому і жодної хвилини не сумнівалися в її одужанні, або ще якісь фактори – невідомо.

Однак зараз актриса перебуває в ремісії. Цю інформацію, що спочатку з'явилася у вигляді чуток, підтвердив і головний науковий співробітник Інституту молекулярної біології РАН Петро Чумаков. Він очолює лабораторію, яка займається розробками нового методу лікування онкозахворювань – за допомогою вірусів.

Його патрон, директор Інституту молекулярної біології Олександр Макаров на нараді у президента Путіна обмовився про те, що їхній інститут розробив методику лікування пухлини Анастасії Заворотнюк. Мовляв, родичі раніше передали їм зразки тканини пухлини, а вони, у свою чергу, підібрали вірус, який згубний для її ракових клітин.

При цьому Макаров зауважив, що метод готовий до застосування, проте наразі він Анастасії не потрібен. Справа в тому, що таке лікування застосовується до хворих з термінальною стадією раку, тобто при лікуванні раку 4-й стадії, коли зазвичай застосовують лише паліативне (симптоматичне) лікування.

Чоловік відмовився лікувати хвору Заворотнюк: обставини, що змінили хід подій

Однак зараз Заворотнюк перебуває в ремісії, хвороба у неї відступила, і, на щастя, про термінальну стадію не йдеться. Те ж саме підтвердив і професор Чумаков, додавши, що поки від розробленого ними методу лікування відмовився сам Петро Чернишов.

"До нас приїжджав її чоловік, він виявився дуже обережною людиною, і я його прекрасно розумію. Він говорить: давайте почекаємо, їй зараз краще, якщо буде зовсім погано — тоді ми розпочнемо", - поділився Чумаков.

Отже, Петро Чернишов наразі відмовився від лікування дружини. Однак відмовився не через те, що поставив на ній хрест, а тому що їй стало краще, і він боїться зробити необрежний крок.

ДЖЕРЕЛО7days.ru
Друзі Меган Маркл назвали другу причину, чому герцогиня не прилетіла на похорон принца Філіпа
Вагітна Меган Маркл відмовилася супроводжувати свого чоловіка принца Гаррі в подорожі до Великобританії. Спочатку зазначалося, що колишня американська...
Курс долара в Україні відновив зростання: скільки коштує валюта 14 квітня
У середу, 14 квітня, курс долара підвищився до 28,01 грн/долар. Це перший стрибок валюти за останні 1,5 місяці. У порівнянні зі вчорашнім днем, дол...
В Україні не вистачає грошей на виплату пенсій: витрати ПФУ перевищили доходи на 7,5 млрд гривень
В Україні може не вистачити грошей для виплати пенсій, в Пенсійному фонді занадто багато коштів витратили на допомогу ФОП, на індексації та на підвище...
Стало відомо, які продукти харчування найчастіше фальсифікують в Україні
Перевірки, проведені Державною службою з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, показали, що в Україні на полицях магазинів дуже част...
“Нафтогаз“ розповів споживачам, як отримати кешбек за оплату платежів
“Нафтогаз“ пропонує своїм клієнтам отримати кешбек в розмірі 200 грн при оплаті послуг через сервіс EasyPay. Даний розіграш триватиме до 30 квітня 202...