Чоловік відмовився лікувати хвору Заворотнюк: обставини, що змінили хід подій

Чоловік відмовився лікувати хвору Заворотнюк: обставини, що змінили хід подій - today.ua

Анастасія Заворотнюк наразі залишилася без допомоги медиків, яку вони були готові їй надати. Її чоловік, Петро Чернишов, відмовився від допомоги медиків. У хід лікування втрутилися обставини, які навряд чи хтось міг передбачити.

Якщо вірити діагнозу, який був поставлений актрисі, то її гліобластома має реноме неоперабельної та вважається чимось на зразок смертного вироку. Власне, про невідворотність фатального кінця висловлювався не один медик, який коментував захворювання актриси. Версії фахівців також підігрівала Мережа, яка доповнювала усе власними жахами і, найчастіше неіснуючими, подробицями.

Однак нещодавно з'явилася інформація, що Анастасії Заворотнюк, всупереч усім прогнозам, стало краще. Що там зіграло вирішальну роль - лікування, яке проходила актриса, потужна енергетика рідних, які підтримували її в усьому і жодної хвилини не сумнівалися в її одужанні, або ще якісь фактори – невідомо.

Однак зараз актриса перебуває в ремісії. Цю інформацію, що спочатку з'явилася у вигляді чуток, підтвердив і головний науковий співробітник Інституту молекулярної біології РАН Петро Чумаков. Він очолює лабораторію, яка займається розробками нового методу лікування онкозахворювань – за допомогою вірусів.

Його патрон, директор Інституту молекулярної біології Олександр Макаров на нараді у президента Путіна обмовився про те, що їхній інститут розробив методику лікування пухлини Анастасії Заворотнюк. Мовляв, родичі раніше передали їм зразки тканини пухлини, а вони, у свою чергу, підібрали вірус, який згубний для її ракових клітин.

При цьому Макаров зауважив, що метод готовий до застосування, проте наразі він Анастасії не потрібен. Справа в тому, що таке лікування застосовується до хворих з термінальною стадією раку, тобто при лікуванні раку 4-й стадії, коли зазвичай застосовують лише паліативне (симптоматичне) лікування.

Однак зараз Заворотнюк перебуває в ремісії, хвороба у неї відступила, і, на щастя, про термінальну стадію не йдеться. Те ж саме підтвердив і професор Чумаков, додавши, що поки від розробленого ними методу лікування відмовився сам Петро Чернишов.

"До нас приїжджав її чоловік, він виявився дуже обережною людиною, і я його прекрасно розумію. Він говорить: давайте почекаємо, їй зараз краще, якщо буде зовсім погано — тоді ми розпочнемо", - поділився Чумаков.

Отже, Петро Чернишов наразі відмовився від лікування дружини. Однак відмовився не через те, що поставив на ній хрест, а тому що їй стало краще, і він боїться зробити необрежний крок.

Коронавірус в Україні: статистика МОЗ демонструє поліпшення ситуації
У Центрі громадського здоров'я при МОЗ України оприлюднили статистику по поширенню COVID-19 у країні. Так, за останню добу кількість нових випадків за...
В Києві побито 140-річний температурний рекорд: такого не було за всю історію метеоспостережень
В ніч на 5 липня в Києві був побитий нічний температурний рекорд. Вперше температура повітря вночі не опустилася нижче 20,6 градуса. Фахівці кажуть...
У ВООЗ закликали Україну робити більше тестів на коронавірус: «до стабілізації ситуації ще далеко»
Володимир Зеленський заявив про стабілізацію ситуації з коронавірусом в Україні. Однак у ВООЗ виявили серйозну проблему і застерегли від зайвого оптим...
Українцям заборонять самостійно продавати свої квартири: новий закон про ріелторську діяльність
Без участі ріелтора українці не зможуть не те що продати або купити квартиру, але навіть дати оголошення про продаж на ОLХ. Здача житла в оренду теж п...
Свято 7 липня: в ніч на Івана Купала можна змінити свою долю
Квітку папороті шукали в лісах саме у ніч з 6 на 7 липня. Люди вірили, що в цю чарівну ніч відкривалися ворота часу, коли можна в буквальному сенсі зм...