Чоловік Корольової Тарзан показав усе, що має: “Моє тіло – це моє полотно”

Чоловік Корольової Тарзан показав усе, що має: "Моє тіло – це моє полотно" - today.ua

Наташа Корольова, вочевидь, стала тим фотографом, який був допущений до тіла Тарзана, коли він мився в душі. Інакше й неможливо припустити, хто ще міг зняти її чоловіка в такому пікантному місці. Цей знімок Сергій Глушко опублікував у своєму Instagram, викликавши, як зазвичай, неоднозначну реакцію в Мережі.

На фото – мокрий та абсолютно голий Тарзан (втім, в душі він іншим і не може бути) визирає з-за фіранки. Ракурс фото обраний трохи знизу. Видно одну накачану ногу Тарзана і його торс. Те, що зазвичай ховають навіть стриптизери, цнотливо прикрито фіранкою. Знімок вийшов на грані фолу: ще сантиметр, і в тілі Сергія Глушка не залишилося б жодних секретів для Інтернету. Однак фіранка, очевидно, за щось зачепилася і зафіксувалася саме там, де їй потрібно бути. При цьому рот у Тарзана широко розкритий: чи то він кричить, чи то співає.

“А ви співаєте в душі?(поставте наголос самі) Всім добра ! Давайте радіти кожному дню??”, – підписав Сергій Глушко свій пікантний знімок.

Звичайно, на таке фото відразу набігло чимало коментаторів. Одні, як зазвичай, висловили захоплення Тарзаном. Причому не лише його тілом, але і його умінням епатувати публіку. Інші, теж цілком прогнозовано, обурилися тим, що 50-річний чоловік ніяк не вгамується і показує все, що у нього є.

“Господи дивлюся я на вас і думаю ви ніколи не постарієте ніколи . Прям мотивуєте мене”, “Придурошний”, “В дУші, круто співати дуетом!)))”, “У мікрофон ?”, “Боюся, дуетом тоді не вийде ?”, “Сергій, епатаж – Ваше все. )?”, “Коли показати більше нічого в житті))))))”, “А тобі є що?”, “Тарзан,ох вже цей Тарзан! Вічно молодий,запальничка мен!обожнюю!”, “Ах, який самець)))”, “Оце ТІЛО??????ВОГНИЩЕ?????”, “Молодець так виглядає добре в свої роки ?”, – розійшлися в думках коментатори.

Сам же Сергій Глушко, який, очевидно, саме на таку реакцію і розраховував, навздогін цьому знімку опублікував свій коментар до гарячого фото. Він нагадав хейтерам, що вміння красиво роздягатися і демонструвати гарне тіло – це і те, чим він заробляє собі на хліб, і його покликання. Деякі вважають його Нарцисом, і можливо, в його поведінці почасти є трохи нарцисизму, визнає Сергій Глушко. Однак він порівняв свою копітку працю над тілом із роботою художника, який багато років писав картину, і йому не терпиться показати свій шедевр усьому світу.

“Так от, люди, моє тіло – це моє полотно… Ви всі напевно любите носити гарний одяг, красивий, який добре сидить. Так от я вважаю, що людина – це не набір суповий, це те, що у вас всередині. А ваше тіло – це ваш одяг. Задумайтеся! Носіть гарний одяг”, – підсумував чоловік Наташі Корольової.

“Ті, хто пише гидоти, нехай подивляться в дзеркало, а потім просторікують?”, “Ваш одяг просто супер, не кожному такий по плечу.???”, “Так, ваше тіло це щоденна праця ???”, – погодилися з ним шанувальники.

Нагадаємо, з нагоди свята Перемоги Сергій Глушко опублікував фото свого діда, який загинув у Другій світовій війні. Всі визнали, що Сергій дуже схожий на свого діда, і міцні гени предка позначилися на зовнішності онука.

Небезпечне кохання за гороскопом: трьом знакам Зодіаку заборонено закохуватися в червні 2020
Кохання у червні 2020 буде небезпечним для представників трьох знаків Зодіаку. Кому варто поберегтися у перший місяць літа, розповіли астрологи. Близнюки У перший місяць літа...
Заарештували: Зеленський, таки дістався до Порошенка
Колекцію картин Петра Порошенка, яка останнім часом наробила багато галасу, все-таки заарештували. При цьому експозицію залишили в музеї, але вже в іншій іпостасі – в...
В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект
Верховна Рада України розгляне законопроект №3553, підготовлений Володимиром Зеленським. Президент пропонує ввести в країні новий вид військової служби для резервістів. На даний момент документ знаходиться...
Ранкова перестрілка в Броварах – реакція: “95 квартал може привести країну лише до дев’яносто п’ятого року”
Сьогодні вранці у Броварах під Києвом сталася перестрілка в дусі бухливих 90-х. В Мережу просочуються різні думки щодо того, що сталося. З доповіді голови МВС...
Порошенка не дочекались на допиті в ДБР: “Це мало кого збуджує”
Петро Порошенко не з’явився сьогодні на допит у ДБР попри те, що там його чекали. Натомість п’ятий президент України прислав замість себе своїх адвокатів, які...