Меган Маркл дострибалась: принц Гаррі одружується вдруге – що відомо про його новий шлюб

Меган Маркл, схоже, дострибалась, граючи на почуттях королівського нащадка. Її чоловік принц Гаррі ні за що не відрікся би від королівських привілеїв, якби не "хотілки" дружини, якій стало тісно в колі вінценосних осіб британської імперії.

Меган Маркл дострибалась: принц Гаррі одружується вдруге – що відомо про його новий шлюб - today.ua

Незважаючи на свою "блакитну кров", королівський нащадок виявився звичайним підкаблучником, повністю залежним від своєї дружини. Саме Меган Маркл підштовхнула його до зречення від королівських привілеїв і фактичного розриву з сім'єю. Але ось тепер, здається, і сама Меган дострибалась: принц Гаррі має намір одружитися вдруге. Втім, навряд чи для нього щось дуже сильно зміниться, оскільки він одружується з тією ж Меган. Причому цього разу одруження відбудеться на території США.

Юристи пояснюють цей дивний крок тим, що, якщо Гаррі укладе шлюб на території США, йому буде простіше отримати візовий статус на перебування в цій країні. Адже не варто забувати, що він тепер став простолюдином, і на нього поширюються всі закони, які поширюються на звичайних людей.

"Вступ у шлюб на території США допоможе отримати візовий статус Гаррі, надавши йому більше прав на довгострокове перебування в країні", — цитує інсайдера одне з американських видань.

Меган Маркл дострибалась: принц Гаррі одружується вдруге – що відомо про його новий шлюб

При цьому, як кажуть поінформовані джерела, весілля буде невелике, незрівнянне із тими королівськими урочистостями, що були у 2018 році. Однак на святі очікуються імениті гості. Зокрема, подейкують, що вже запрошені Опра Уїнфрі, Джордж Клуні, Бейонсе, Дженніфер Лопес, Jay-Z, Анджеліна Джолі, Елтон Джон, Сирена Вільямс і деякі інші зірки. Молодята планують влаштувати торжество у Лос-Анджелесі. Кажуть, вони навіть уже вибрали місце з видом на океан.

При цьому, хто буде платити за банкет, невідомо. Королівська скарбниця тепер не для них, і подейкують, що подружжя стало відчувати фінансові труднощі. Але мабуть не все так сумно, раз весілля усе-таки відбудеться.

ДЖЕРЕЛОteleprogramma.pro