Лукашенко розповів, про що благала його Тіхановська: “Вона нормальна жінка“

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, про що благала його головна суперниця по виборах Світлана Тіхановська. Білоруський гарант вважає, що вона вчинила, як нормальна мати, яка любить своїх дітей, хоча раніше він був про неї не такої високої думки. Лукашенко називав її "овечкою" і вважав, що вона не може бути для нього серйозною суперницею.

Лукашенко розповів, про що благала його Тіхановська: “Вона нормальна жінка“ - today.ua

Під час свого візиту на агрокомбінат "Дзержинський" Лукашенко розповів обставини поспішного від'їзду Тіхановської з Білорусі до Литви. Як з'ясувалося, вона сама благала Лукашенкf, щоби він її вивіз із Білорусі до дітей, які в той час перебували в Литві.

"Світлана - вона в Литву. Я її вивіз! На її прохання, молила-просила." Заради бога, вивезіть мене до діток в Литву ". Вона нормальна жінка, любить своїх дітей", - поділився білоруський гарант.

Лукашенко розповів, про що благала його Тіхановська: “Вона нормальна жінка“ Вже опісля, в Литві, за Тіхановську взялися іноземні спецслужби, і вона знову стала виступати як лідер опозиції, каже Лукашенко. Крім того, президент обурився вимогами протестувальників притягнути до кримінальної відповідальності його власних дітей, навіть неповнолітнього сина.

"Вони в чому винні? Вони вже там обговорюють, посадити дітей хочуть, навіть неповнолітніх. І ви хочете, щоб я на це спокійно реагував" ¸- обурився Олександр Лукашенко.

У білоруського президента є три сина. 44-річний Віктор працює помічником президента з нацбезпеки. 40-річний Дмитро очолює "Президентський спортивний клуб" і 15-річний Микола (Колєнька, якого Лукашенко бере з собою в усі поїздки) ще вчиться в школі.

Нагадаємо, Тіхановська виїхала з Білорусі в понеділок, 10 серпня - наступного дня після проведення виборів. У зв'язку з від'їздом вона записала відеозвернення до співвітчизників, в якому розповіла, що це був її особистий вибір, і що вона недооцінила свої сили. На відео Світлана виглядала змученою і зацькованою.

Однак уже через кілька днів світ побачив іншу Світлану Тіхановську, яка закликала білорусів продовжувати акції протесту і закликала до масових страйків. Видно, що з нею дійсно за кордоном "попрацювали", надавши її відеозверненням потрібну риторику. Загалом, невідомо, як буде далі, але вже зараз очевидно, що на території Білорусі знову Захід схльоснувся з Росією, як це вже було не раз.

Топ-5 порід собак для ледачих господарів-домосидів
Існують породи собак, які настільки ліниві і флегматичні, що можуть стати ідеальними супутниками таких же господарів-домосидів. Кінологи назвали п'ять...
ПриватБанк підключає клієнтам страховки від коронавіруса без їх згоди
ПриватБанк почав оформляти клієнтам COVID-страховки без її згоди, підключаючи послугу до кредитних карток. Один з клієнтів фінустанови залишив негатив...
“Нафтогаз“ передумав підвищувати ціну на газ для українців в грудні
Ціни на газ в грудні для українців не підвищаться. Після того, як вартість блакитного палива різко зросла на 35% після виборів, в “Нафтогазі“ вирішили...
Медики назвали найкорисніший молочний продукт, який не містить лактози
Молочні продукти корисні далеко не для всіх. Тим більше, якщо врахувати той факт, у скількох людей в наш час є непереносимість лактози. Якщо хтось ще ...
Абоненти Київстар зможуть стежити за близькими цілодобово
Стільниковий оператор Київстар тепер дозволяє своїм абонентам можливість встановити «Маячок» та стежити за близькими в будь-який час доби. Йдеться про...