Лоліта Мілявська схудла і засвітила оголене тіло: “По-моєму, я крута тітка!“

Лоліта Мілявська схудла і засвітила оголене тіло: “По-моєму, я крута тітка!“ - today.ua

Лоліта Мілявська в черговий раз завела публіку своєю витівкою. Вона з'явилася на запис шоу Івана Урганта в такому вбранні, що підписники просто вибухнули від захоплення. Лоліта наділа облягаюче боді тілесного кольору, в якому її фігура здалеку взагалі виглядає як гола.

При цьому всі відзначили, що співачка стала ще стрункішою, ніж була до карантину. Образ стрункої красуні вдало доповнило волосся, завите в дрібні кучерики, та окуляри у вишуканій оправі. У такому вигляді Лоліта більше нагадує молоду пустотливу красуню, а не жінку 56 літ, яка ще недавно розповзалася по швах.

"Ну де ще в карантині приміряти костюмчик, який передбачався для шоу в Крокусі. Ну звичайно, тільки в гримерці у Вані Урганта. Сподіваюся, сьогодні підкорю сама себе. Ваня і так всім давно підкорений. По-моєму, я крута тітка!" – прокоментувала Лоліта своє відео.

Мілявська стала різко худнути і молодіти після того, як порвала стосунки зі своїм п'ятим чоловіком, тренером Дмитром Івановим. Їхній шлюб, який починався як романтична історія, закінчився гучним скандалом, який ще не завершений - через карантин їхнє розлучення довелося відкласти.

Однак розставання з чоловіком явно пішло співачці на користь. Вона змінюється просто на очах, стаючи з кожним днем дедалі стрункішою. І навіть якщо над її обличчям попрацював пластичний хірург, то дуже акуратно, адже Лоліта не стала схожа на більшість "перекроєних" зірок, які після пластики всі стають, немов близнюки. Вона зберегла своє обличчя і свою індивідуальність. А вже про фігуру, то й говорити нічого. Шанувальники обрушили на зірку лавину компліментів.

В коментарях засвітилися навіть колеги по цеху.

"Моя ти красуня!!!!!??????" - написала Світлана Лобода.

"Ти мій стимул??✌️✌️✌️", - відповіла їй Лоліта.

"Як ти схудла!!!!!!!Виглядаєш - просто шик??", - прокоментувала Валерія.

"Я дивлюся на твої заняття і худну", - зізналася співачка.

Але найбільше захоплень дісталося співачці, звичайно ж, від її прихильників.

"Як ви це робите?То в формі, то не в формі,за короткий час", "Корсет !", "Не всім корсет допомагає, будемо реалістами", "Руки, ноги і щоки теж в корсеті? Корекція корекцією, а результати роботи над собою ПРИГОЛОМШЛИВІ!", "Ось правду кажуть:"розлучення жінкам тільки на користь іде", "Яка ж красуня. Ідеальна форма?", "Ааааааа???Вогнище ))))", "Ма, ти просто вогонь! Красуняяяяяя", "Стрункіше і молодше з кожним днем, відьма", "Ого!!! Ось це я розумію - самоізоляція !!! ❤️❤️❤️ Вогонь ?", "Ви офігенна, але не тітка, а жінка?шикарна ❤️" – висловили захоплення шанувальники.

https://www.instagram.com/p/B-uHNvfp0H6/

Не обійшлося, правда, і без парочки хейтерів – куди ж без них, рідних.

"Як завжди вульгарно і некрасиво", "Дуже сильно підкреслюється пахова зона -не дуже виграшно виглядає...", "При всій повазі, прикид огидний", - написали вічно всім невдоволені громадяни.

Нагадаємо, Лоліта Мілявська залишила без спадщини свою єдину доньку Єву. Співачка пояснила свій вчинок тим, що її 21-річна донька не зможе захистити себе перед негідниками. Тому їй краще не мати великих грошей.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...