Лобода розповіла про таїнство народження своєї дочки: “Коли жінка щаслива…”

Лобода розповіла про таїнство народження своєї дочки: "Коли жінка щаслива..." - today.ua

Світлана Лобода учора, 21 травня, зворушливо привітала свою молодшу дочку з днем народження. Її маленькій Тільді виповнилося два роки.

“Сьогодні 2 роки з дня народження моєї молодшої донечки Тільди❤️
вона змінила моє життя , наповнила його енергією чистої любові та абсолютною упевненістю в тому, що ми нескінченні. З Днем Народження , доню?”, – прокоментувала зірка свою публікацію в Instagram.

На фото – Світлана Лобода зі своїми двома доньками. Старшу, дев’ятирічну Євангеліну, співачка обіймає однією рукою. Іншою рукою вона пригорнула до себе молодшу Тільду. При цьому сама мати випромінює любов і спокій. Очі Лободи напівзаплющені, і абсолютно очевидно, що діти – її головне досягнення в житті, як вона не раз говорила.

У шанувальників співачки, які відстежують кожен крок свого кумира, відразу виникло два запитання. Одне непокоїть їхні уми вже давно: коли Світлана, нарешті, покаже обличчя своєї молодшої дочки? Якщо старшу Єву усі вивчили вже до останньої рисочки, то маленьку Тільду зіркова мама ще жодного разу не показала. На всіх фото – дівчинка розвернута обличчям до Світлани, і видно лише її потилицю.

Багато хто підозрює, що Лобода спеціально якомога довше тримає інтригу. Адже ніхто достеменно не знає, хто біологічний батько її другої дочки. Багато хто приписує батьківство лідеру групи Rammstein Тіллю Ліндеманну, з яким нібито у Лободи вже давно триває роман. Мовляв, звідси й таке незвичне для слов’янського вуха ім’я дівчинки – Тільда. Інші ж, навпаки, вважають, що Тілль тут абсолютно не при справах, і Світлана просто вирішила хайпанути на цій історії, а також на імені дочки.

І ті, і інші розраховували, що Лобода, нарешті, покаже обличчя дівчинки, проте вона, як і дотепер, тримає інтригу.

“??І обличчя не показує ,мабуть відразу народ подібності знайде?”, “Вона вже сказала це: у неї сумний погляд батька. І ім’я, звичайно?”, – прокоментували ситуацію з обличчям шанувальники зірки.

Ну і, звичайно, багатьох здивувала дата народження дівчинки. Виявляється, шанувальники Лободи були впевнені, що Тільда народилася 24 травня. І нібито рідні досі вітали дівчинку саме 24 числа. А тут раптом Світлана привітала 21.

“Завжди думала, що у Тільди день народження 24.05 ! Щось пішло не так?”, “Хіба у Тільди день народження не 24 числа?”, “Ні, просто 24 Світлана повідомила, всі подумали, що вона відразу це зробила”, – самі запитали і самі відповіли фоловери.

Мабуть ці розпитування з приводу дати народження добряче дістали й саму Світлану, бо в своїх сторіз вона опублікувала фото з коротким коментарем цієї ситуації.

“Коли жінка щаслива, Календар не має значення”, – написала Лобода.

До речі, не так давно в Мережі з’явилося фото, на якому Світлана Лобода з’явилася в обіймах іншого чоловіка, не Тілля Ліндеманна. Причому цей, інший, набагато молодший  за іменитого німця. От і зрозумій тепер цю вітряну Лободу.

Подвійне громадянство: Україна повинна визнати таке право за жителями “ЛДНР” і Криму – нардеп
Подвійне громадянство в Україні має бути врегульовано законом. Причому в першу чергу ця законодавча норма стосуватиметься людей, які проживають у Криму, а також на тимчасово...
Небезпечне кохання за гороскопом: трьом знакам Зодіаку заборонено закохуватися в червні 2020
Кохання у червні 2020 буде небезпечним для представників трьох знаків Зодіаку. Кому варто поберегтися у перший місяць літа, розповіли астрологи. Близнюки У перший місяць літа...
Заарештували: Зеленський, таки дістався до Порошенка
Колекцію картин Петра Порошенка, яка останнім часом наробила багато галасу, все-таки заарештували. При цьому експозицію залишили в музеї, але вже в іншій іпостасі – в...
В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект
Верховна Рада України розгляне законопроект №3553, підготовлений Володимиром Зеленським. Президент пропонує ввести в країні новий вид військової служби для резервістів. На даний момент документ знаходиться...
Ранкова перестрілка в Броварах – реакція: “95 квартал може привести країну лише до дев’яносто п’ятого року”
Сьогодні вранці у Броварах під Києвом сталася перестрілка в дусі бухливих 90-х. В Мережу просочуються різні думки щодо того, що сталося. З доповіді голови МВС...