Лєра Кудрявцева осоромилися перед чоловіком: “Що це м'якеньке в штанях?“

Лєра Кудрявцева скаржиться на тяготи карантинного життя. Телеведуча каже, що вимушене домашнє ув'язнення перетворило її на куховарку. Цілий день вона готує сніданки, обіди і вечері для своєї сім'ї.

Лєра Кудрявцева осоромилися перед чоловіком: “Що це м'якеньке в штанях?“ - today.ua

Днями Кудрявцева опублікувала фото, на якому вона позує в студії в ошатному блакитному брючному костюмі.

"Лінь писати. Коротше, виклала фото, поки ще штани застібаються", - підписала знімок телеведуча.

Шанувальники, звичайно, стали розсипатися в компліментах зірці. Мовляв, в усіх ти, серденько, уборах хоч куди. А деякі навіть стали кликати її заміж.

"БЛІН Я В ШОЦІ ЯКА ТИ КРАСУНЯ ВИХОДЬ ЗА МЕНЕ, Я МІЛЬЙОНЕР І МОЖУ НА ІЗІ ТОБІ ПАРУ ЯХТ ПОДАРУВАТИ , ЧЕКАЮ", "Лєрочка, ви шикарна жінка!!!Нехай у вас все буде бенч завжди ❤️", "Боже мій, яка краса !!! Просто принадність", "Вітаю!", "Ви краса!" – написали їй у коментарях.

https://www.instagram.com/p/B-plAgTKUfc/

Але, як виявилося побоювання телеведучої не марні. Вона зізналася, що днями вдома запросила свого молодого чоловіка на повільний танець. Лєра млосно притулилася до свого хокеїста, і тут він вивів її з мрійливого стану одним питанням. Причому, його зауваження, що називається, як в око влучило.

"А що таке м'якеньке ти в штани поклала?" – єхидно поцікавився Макаров.

"Живіт", - опустивши очі долу, відповіла дружина.

До речі, сам Ігор Макаров і на карантині не дає собі розслаблятися. Сама ж Лєра регулярно публікує в Мережі відео, як її чоловік тренується. Отже, зірці є про що задуматися.

Нагадаємо, Лєра Кудрявцева почала видаляти з себе весь силікон та інші включення, якими колись "покращувала" свою зовнішність. Так, наприкінці минулого року телеведуча видалила грудні імпланти. А нещодавно шанувальники помітили, що у неї стали трохи тонші губи.

ДЖЕРЕЛО7days.ru