Корольова жорстоко помстилася Тарзану за розлучення і зради – подивіться, що сталося з її колишнім

Наташа Корольова, незважаючи на плітки про своє розлучення з чоловіком Сергієм Глушком, схоже, дуже непогано з ним співіснує. Принаймні, в її Instagram регулярно з'являються фото, де вони вдвох. Подружжя на пару ходять у гості до спільних друзів, приймають гостей у себе вдома і взагалі проводять дозвілля.

Корольова жорстоко помстилася Тарзану за розлучення і зради – подивіться, що сталося з її колишнім - today.ua

Та, очевидно, між подружжям усе-таки пробігла кішка. Можливо не чорна, а поки лише сіра. Так, Сергій має намір поїхати від коханої аж у Пітер якраз на День Святого Валентина. Та й Корольова частенько з'являється в компаніях з іншими чоловіками. Однак зв'язок між ними досі існує, і Наташа все ще називає Глушка своїм чоловіком.

Корольова жорстоко помстилася Тарзану за розлучення і зради – подивіться, що сталося з її колишнім

Зокрема, з'явилося свіже фото в Наташиному акаунті, на якому Сергій один. В огрядному чоловічому тілі з величезним животом важко впізнати красеня-Тарзана, проте це він. У цьому не залишає ніяких сумнівів обличчя Сергія Глушка, яке "приклеєно" до цього тіла. Та й підпис, зроблений Корольовою, теж підтверджує цей сумний факт: Тарзан став таким.

"До ювілейного шоу "50 відтінків Сірого" чоловік @tarzan___official нарешті домігся ідеального результату краси свого тіла!!! Ось тепер Тарзан виглядає як справжній Мужик!!! Невже я дочекалася!!! Не вірите? Приходьте 8 березня Вегас Сіті Хол самі переконаєтеся!!!", - пише Наташа Корольова.

На жаль, роки беруть своє. Тарзану якраз 8 березня цього року виповнюється 50 – звідси і назва його програми "50 відтінків Сірого". І ось, до свого ювілею він підійшов не в кращій формі. Втім, фотошоп цілком очевидний. Щоб зробити рекламу своєму чоловікові, Наташа Корольова "прилаштувала" йому чуже тіло.

У жінок, які прокоментували цей знімок, новий образ Тарзана викликав різну реакцію. Одні обурюються, що Наташа так спотворила свого красеня-чоловіка, інші, навпаки, вважають, що в хорошої дружини чоловік саме так і повинен виглядати.

"Наташа!!! Не приведи Господи", "Зате тепер до нього не будуть приставати баби...і жінки", "Красунчик", "Ну, про смаки не сперечаються", "От і всі дочекалися, а то такий підтягнутий був і сексуальний, шо аж гидко. Супер!", "Таких жирних багато, а Тарзан один. Нехай хоч і чужий чоловік, але помилуватися то можна...", "Нарешті Тарзан зняв корсет", "Тарзанище!", "Фігура мого колишнього чоловіка. Аж злякалася, думала він", "Я так і знала, що красиве тіло - це костюм", "У доброї, люблячої дружини чоловік так і виглядає!" – написали в коментарях жінки.

https://www.instagram.com/p/B8VzHuTpskZ/

Чомусь чоловіки це фото не стали коментувати. Хоча зазвичай вони проявляють активність на сторінці Королевою. Та мабуть не цього разу, не цього.

Нагадаємо, шанувальникам не сподобалася нова зовнішність Наташі Корольової, яку вона "отримала", очевидно, поле процедури омолодження. Особливо не припали її фанатам до серця пухкі губи співачки. Всі зійшлися на думці, що раніше вони були красивіші.