Компанія “Нафтогаз“ пропонує споживачам газ за фіксованою ціною на рік наперед

Компанія "Нафтогаз" запустила новий тариф для своїх споживачів - "Річний". За цим тарифом споживачі зможуть придбати у компанії газ на рік наперед за фіксованою ціною та оплачувати його однаковими частинами щомісяця - незалежно від сезону. Умови нової послуги можна дізнатися на сайті компанії.

Компанія “Нафтогаз“ пропонує споживачам газ за фіксованою ціною на рік наперед - today.ua

Передбачається, що цей тариф в річному вимірі має бути дешевшим, ніж та сума, яку споживачам доведеться заплатити при щомісячній оплаті.

"Нафтогаз" пропонує споживачам газ за ціною 4,73 гривні за кубометр з ПДВ. Потрібно зауважити, що це ціна без доставки - за доставку потрібно буде платити окремо своєму постачальнику. Запропонована ціна вище, ніж так, яка сьогодні є на ринку. Проте всі розуміють, що з початком опалювального сезону, а може ще й до нього, вартість газу почне рости. І взимку вона, звичайно, вийде на більш високі показники, не кажучи вже про те, що обсяг споживаного газу зросте.

Компанія “Нафтогаз“ пропонує споживачам газ за фіксованою ціною на рік наперед Тому в цілому таку пропозицію можна вважати вигідною. Причому "Нафтогаз" не вимагає від споживачів річної передплати. Розраховуватися можна буде щомісяця рівними частками - 12 разів на рік.

У компанії також пояснили, як будуть розраховувати норми споживання газу для кожної сім'ї окремо. Їх визначатимуть на підставі попередніх показників, порахувавши, скільки газу споживає сім'я за рік. Правда, при цьому нічого не сказано, чи буде додатково оплачуватися газ, який споживач може витратити понад розраховану норму. Немає жодної згадки про можливі коригування і на той випадок, якщо фактичні витрати газу буде менші, ніж розрахункові.

Річну угоду можна укласти в будь-якому місяці. Але вона вже буде за іншою ціною. Найнижча ціна - зараз, у серпні.

Ну, а для тих, хто не готовий зазирати так далеко в майбутнє, залишається звичний тариф - "Місячний". За ним ціна на блакитне паливо переглядатиметься щомісяця.

Нагадаємо, у зв'язку з карантином керівництву "Нафтогазу" знизили зарплати. Зокрема, щомісячна платня голови компанії Андрія Коболєва впала із двох мільйонів до 800 тисяч гривень . Так ... сьогодні усім непросто.