Якою була Лера Кудрявцева чверть століття тому: інтригуючий знімок порвав Мережу

Лєра Кудрявцева, яку багато фоловерів порівнюють із Барбі, а хейтерів - зі старіючою Барбі, тим не менш, займає уми і тих, і інших. Незважаючи на свої 49 років, які зозуля налічила їй буквально на днях, зірка, як і раніше, популярна та гарна з виду. А її зовнішність досі викликає запеклі суперечки. Одні кажуть, що Кудрявцева вся "зроблена". Інші стверджують, що від усього "тюнінгу" вона вже позбулася, і тепер може собі дозволити показати світові свою природну красу.

Якою була Лера Кудрявцева чверть століття тому: інтригуючий знімок порвав Мережу - today.ua

Нагадаємо, під завісу минулого року Мережу облетіла звістка про те, що Лєрі Кудрявцевій довелося розлучитися зі своїм пишним бюстом. У неї потік імплант в одній із молочних залоз, і красуні це ледь не коштувало життя. Тоді Лєра перед усім світом зізналася, що багато років спокушала своїх шанувальників грудними імплантами, проте більше в такі захоплення – ані ногою. А не так давно шанувальники помітили, що й губи у телеведучої стали тоншими. Очевидно і звідти вона видалила все чужорідне.

Проте, незважаючи на таке повернення "до витоків", багато шанувальників зірки все ж сумніваються в тому, що теперішня Лера вже справжня. Деякі стверджують, що все-таки в минулому була пластична операція, яка кардинально поліпшила зовнішність зірки.

Очевидно Лері і самій неабияк набридло це читати, бо вона раптом почала активно постити свої дитячі та юнацькі фото, на яких вона ще точно не займана скальпелем пластичного хірурга. Виявилося, що вона й тоді була дуже красивою.

Так, шанувальників буквально звело з розуму фото Кудрявцевої, зроблене зіркою 25 років тому з актором Гошею Куценко. Вчора, 20 травня, Гоші виповнилося 53 роки, у зв'язку з чим Лєра й виклала це фото зі своїм привітанням йому.

"Це ніби 95-96 рік, якщо не помиляюся. Ми знаємо, звичайно, одне одного не так давно, всього лише якихось 25 років. Ти такий же, як і тоді – добрий, веселий нехлюй. Будь щасливий кожну секунду і залишайся завжди таким!" - підписала вона знімок.

На фото – Лєра Кудрявцева і Гоша Куценко. Обоє - дуже молоді. У неї – чорне кучеряве волосся до плечей. Обоє в руках тримають мікрокрофони з логотипом "ТВ-6".

Якою була Лера Кудрявцева чверть століття тому: інтригуючий знімок порвав Мережу

Шанувальникам шоувумен знімок дуже припав до серця. Деякі фоловери зауважили, що Кудрявцевій було краще з темним волоссям. Всі визнали, що і Лєра, і Гоша на цьому знімку – писані красені. Особливо багато захоплень дісталося їй.

"Яка ви красива", "Лєра, Ви така цікава, просто диво", "Брюнеткою краще", "Красива і тоді, і зараз", "Молодість! Як усе пролетіло...", - із захопленням та ностальгією відгукнулися шанувальники зірки.

До речі, Лєра Кудрявцева стверджує, що у неї дуже сильні гени, і її "порода" добре простежується в нащадках. Так, маленький онук телеведучої виявився більше схожий на свою зоряну бабусю, ніж її рідна донька Маша. Мабуть у випадку з дочкою порода чоловіка Ігоря Макарова теж виявилася не слабкою.