Гороскоп задоволень: що найбільше може порадувати різні знаки Зодіаку

Гороскоп задоволень: що найбільше може порадувати різні знаки Зодіаку - today.ua

У всіх людей, що живуть на землі, є загальні приводи для радощів: зустріч із коханою людиною, народження дитини, успіхи на роботі, перемога в змаганні. Однак є речі,  яким люди, що народжені під одним знаком Зодіаку, радіють найбільше. Отже розглянемо, які явища і події можуть принести найбільше задоволення різним знакам Зодіаку.

Овен

Овни за своєю природою звикли не пасувати перед обставинами. Вони йдуть до своєї перемоги напролом. Однак навіть їм іноді потрібний перепочинок. В такі моменти Овни найбільше будуть раді просто повалятися на дивані в обнімку з чашкою кави, цікавою книгою і пультом від телевізора. Вони також із задоволенням віддають перевагу активному відпочинку, любить вибиратися на природу з друзями і відпочивати біля багаття. Їм також по душі спілкування з рідними в теплому сімейному колі.

Телець

Тельці мають схильність до терзання і самопізнання. Вони нерідко розчаровуються в собі і бувають не впевнені у своїх силах. Тому заохочення на роботі для них – найбільша радість. Вони по своїй природі кар’єристи, проте кар’єра їм потрібна не заради грошей, а вони нею користуються, як визнанням своєї професійної придатності та значущості. Тому успіхи на роботі можуть компенсувати їм багато програшів у інших сферах життя.

Близнюки

Близнюки знаходять задоволення в пізнанні чогось нового. Черпати інформацію вони готові з книг, Інтернету, спілкування з цікавими людьми. Астрологи рекомендують цьому знаку Зодіаку приділяти своєму улюбленому заняттю хоча б по півгодини щодня. Однак Близнюк вельми вибагливий в особистому житті. Тому астрологи дають цьому знаку окрему пораду. Перш, ніж пов’язувати себе з іншою людиною міцними путами, спробуйте з нею пожити хоча би рік.

Рак

Раки дуже легко вбирають в себе негативну енергію, якої вистачає в їхньому оточенні. Через це вони нерідко стають нервовими і дратівливими. Тому найбільшу радість і умиротворення їм приносить спілкування з позитивними людьми та правильне визначення життєвих пріоритетів. Раки не повинні забувати, що працюють заради того, щоб жити, а не живуть заради того, щоби працювати.

Лев

Левам ні в якому разі не можна носити накопичений негатив у собі. Вони повинні дати йому вихід, інакше він буде отруювати їх зсередини. Але, на жаль, Леви схильні саме до такої поведінки. Вони дуже люблять своїх близьких, і занадто впевнені у власних силах, щоб навантажувати когось своїми проблемами. Тому для Левів великим благом буде таке оточення, яке допоможе їм залишатися собою і не жертвувати внутрішньою гармонії заради ілюзії миру.

Діва

Дівам краще спілкуватися з людьми, у яких із ними збігаються світоглядні позиції. Будь-яке спілкування з людиною, яка думає інакше, для Діви – суцільний стрес. Цьому знаку Зодіаку слід подбати про те, щоб в його найближчому оточенні інакомислення не було. Тільки тоді йому буде комфортно. Те ж саме стосується і роботи. Якщо вона Діву напружує, то потрібно терміново позбуватися її і підшукати собі щось більш прийнятне.

Терези

Терези дуже чутливі до думки і ставлення оточення. До того ж вони, як правило, занадто сором’язливі для того, щоб зробити зауваження людям, які їм не подобаються. Та коли вже вони зважуються на це, то отримують справжнє задоволення від своєї прямолінійності. Тому Терези дуже потребують людей, здатних так само тонко відчувати, як і вони самі. Лише тоді вони будуть відчувати гармонію і спокій. Крім того, цей знак Зодіаку отримує справжнє задоволення від спілкування зі своїми рідними. Тому їм дуже потрібна любляча сім’я.

Скорпіон

Скорпіонам властиво жертвувати собою заради інтересів інших. Вони навіть не помічають, як це роблять, тому що для них це природно. Тим не менш, через це у них накопичується негатив і образа на оточення. Тому Скорпіона доволі просто змусити радіти життю. У цьому плані він не вибагливий. Потрібно просто позбавити його від вічно скиглячого оточення і дати йому можливість відчути, що і він зі своїми проблемами може знайти турботу і розуміння.

Стрілець

Стрільців люди цінують за чесність і прямоту. Хоча самі Стрільці не завжди дають волю цим почуттям. Тому астрологи радять цьому знаку Зодіаку спробувати бути собою. Це не означає, що потрібно рубати з плеча і нажити купу недругів. Досить буде м’яко вказати людині на їхні недоліки. Стрільцям найбільше докучають непотрібні речі: як непотрібні предмети інтер’єру, що псують естетичний вигляд, так і випадкові люди, що опинилися в попутниках. Тому вони отримують задоволення, коли їм вдається позбавитися від усього непотрібного.

Козеріг

Козероги, які за своєю природою дуже працьовиті, найбільше задоволення одержують від хороших результатів своєї роботи. Вони готові працювати довго і невпинно, аби бачити результати своїх зусиль. Тому не треба спокушати їх неробством або тривалим відпочинком. Таким трудоголікам робота – найвища насолода. Причому їм не потрібні чиїсь похвали, хоча, звичайно, і це не буде зайвим. Але для них головне – власна впевненість у тому, що їхня робота принесла класний результат.

Водолій

У Водоліїв геть відсутні здібності вправлятися з фінансами. Вони за своєю природою зовсім не марнотратні, але чомусь гроші у них ніколи не затримуються. Тому по-справжньому вдала фінансова угода, потрібна покупка, та й просто збалансований сімейний бюджет приводять їх в невимовний захват. Крім того, Водолії дуже не люблять брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень. Отже, якщо інші візьмуть це на себе, то Водолії лише будуть їм за це вдячні.

Риби

Рибам дуже потрібні нові враження. Вони потребують цього найбільше. Тому найбільшою помилкою було б тримати їх у чотирьох стінах. У цьому знаку Зодіаку живе дух романтика і мандрівника. Його допитливий розум жадає зміни вражень. Подорож у нову країну або хоча б в інший регіон для них – найкращий подарунок долі. Те, що когось може обтяжувати, для Риб – якраз впору. Вони готові і ночувати в наметі, і харчуватися абияк, лише б щодня з’являвся новий пейзаж за вікном.

Гороскоп на 3 квітня від Павла Глоби: все не так вже погано – як пройде п’ятниця в самоізоляції
Гороскоп на п’ятницю, 3 квітня 2020 року, обіцяє, всупереч усьому, день, в якому буде місце для приємних несподіванок і радісних подій. Пам’ятайте, що навіть під...
Собчак з Богомоловим відмовилися від інтиму на час карантину
Ксенія Собчак та її чоловік Костянтин Богомолов, які проводять час в самоізоляції, вирішили відмовитися від плотських розваг. Мабуть страх перед всемогутнім коронавірусом виявився сильнішим, ніж...
Місячний календар стрижок на квітень 2020 року: найбільш вдалі дні для зміни іміджу
Місяць надає відчутного впливу на всіх живих істот, що населяють планету Земля. В тому числі і на людей. Саме тому вчасно зроблена стрижка може зміцнити...
Корольова розлютила Мережу знімком святкового застілля під час епідемії: “Вам ще Лещенка бракує”
Наташа Корольова мимоволі стала жертвою запеклих нападок у Мережі. Співачка мала необережність привітати з днем народження свого сусіда гумориста Володимира Винокура, якому 31 березня виповнилося...
Чебуреки з м’ясом і зеленню: найкращий рецепт узбецької кухні
Чебуреки з м’ясом і зеленню виходять хрусткими, соковитими і дуже смачними. Готувати їх нескладно, впорається навіть початківець кулінар. Але тут важливо знати кілька секретів. Чебуреки...