Гороскоп Павла Глоби на квітень 2020: у Тельців місяць почнеться неспокійно, а Дівам доведеться похвилюватися у другій половині

Гороскоп на квітень допоможе вам дізнатися, що готують зірки для кожного знака Зодіаку на цей непростий, другий, місяць весни. Ці знання допоможуть вам пом'якшити удари долі і внести свої корективи в її підступні плани.

Гороскоп Павла Глоби на квітень 2020: у Тельців місяць почнеться неспокійно, а Дівам доведеться похвилюватися у другій половині - today.ua

Овен

Гороскоп Павла Глоби на квітень 2020: у Тельців місяць почнеться неспокійно, а Дівам доведеться похвилюватися у другій половині

У квітні перед Овнами гостро постане проблема фінансів. Доведеться відчутно скоротити витрати, щоби сімейний бюджет міг спокійно пережити фінансові негаразди. Не виключено, що частина грошей піде на те, що ви не планували, однак це будуть необхідні витрати.

Павло Глоба також радить вашому знаку Зодіаку бути гнучкішим у сфері особистих відносин. Постарайтеся там, де можна, не наполягати на своїх позиціях, а прислухатися до тих, хто поруч із вами. Це допоможе вам зберегти гармонію у відносинах із близькими людьми.

Телець

Для Тельців квітень почнеться з тривог, хвилювань і невизначеності. На щастя, такий стан речей триватиме недовго. Вже до п'ятого числа все поступово владнається, пристрасті вляжуться, і ви зможете зайнятися тим, що було у вас в планах. Ближче до середини і кінця місяця на вас чекають приємні події.

Все буде добре складатися і в сфері особистих відносин. Цей вимушений період самоізоляції загострить почуття багатьох людей, і багатьох змусить переглянути відносини. Однак ваші почуття залишаться незмінними, і на любовному фронті у вас усе буде відмінно.

Близнюки

Близнюкам квітень не дасть нудьгувати і насолоджуватись спокоєм. Майже весь місяць для вас буде чергуванням періодів злетів і падінь. При цьому будуть недовгі періоди спокою, які дадуть вам перепочинок від бурхливих емоцій. В основному ж ваше квітневе життя буде схожим на маятник із великою амплітудою коливань.

Те ж саме спостерігатиметься і в особистому житті: від бурхливих сварок зі своєю половинкою ви швидко будете переходити до примирення з періодами повної, але недовгої гармонії. Амплітуда вашого настрою почне згладжуватися лише ближче до кінця місяця. Тоді, нарешті, ваше життя увійде в звичні рамки.

Рак

Для Раків квітень буде складатися в цілому успішно. Єдина рекомендація від астролога – поменше спілкуватися з нервовими і невпевненими у собі людьми, тому що їхня нервозність може бути для вас заразлива. Незважаючи на вимушений простій у роботі, ви будете сповнені нових планів, які можна буде успішно реалізувати відразу після карантину.

В особистому житті вам доведеться навчитися йти на компроміси. Але якщо це вам вдасться, то все буде чудово. Ви зможете знайти таку гармонію у відносинах, якої у вас досі не було. Самотні Раки можуть зав'язати в Мережі знайомства, які стануть початком тривалих і серйозних відносин.

Лев

Леви майже весь місяць не будуть виходити із зони комфорту. Ви, як і належить вашому знаку, будете центром уваги. Вами будуть захоплюватися, і за вами йти. Однак до кінця місяця усе може змінитися. В першу чергу ці зміни будуть пов'язані з роботою. Можуть виникнути негаразди, яких ви не чекали. Щоб не втратити свої позиції, вам доведеться приймати дуже швидкі і правильні рішення. Тому в кінці місяця Левам знадобиться вся їхня інтелектуальна міць, щоби встояти на ногах.

У сфері особистих відносин все буде без катаклізмів. Єдина порада від астролога: спробуйте занадто не тиснути на близьких своїм авторитетом. Вони можуть збунтуватися.

Діва

У Дів квітень в цілому складеться непогано. Особливо його перша половина. Ваша енергія буде на підйомі, і ви зможете гори звернути. Звичайно, тут потрібно враховувати особливість моменту, і більшості доведеться звертати ці гори, не виходячи з дому. Однак і тут можна досягти певних успіхів, розробивши плани на майбутнє. Приблизно з другої половини місяця доля спробує чинити вам підступи, але ви з цим упораєтеся. З грішми, щоправда, буде не дуже. Тому Павло Глоба рекомендує вам бути стриманими у витратах.

В особистому житті великих змін не передбачається. Все буде на колишньому рівні. Втім, сьогодні і це вже непогано.

Терези

Терезам у цьому місяці надійним помічником стане їх інтуїція. Робіть так, як вам підказує ваш внутрішній голос. Зараз саме той момент, коли треба жити своїм розумом. І швидше, навіть не розумом, а серцем. Голос серця допоможе вам утриматися на плаву і зберегти свої позиції.

Не зайвим порадником він буде вам і в особистому житті. Тут дуже багато буде залежати від вашого терпіння і такту, вашого вміння обходити гострі кути. Одиноким Терезам астролог поки не обіцяє бурхливого розвитку відносин, проте деякі позитивні зрушення будуть і у вас.

Скорпіон

Гороскоп Павла Глоби на квітень 2020: у Тельців місяць почнеться неспокійно, а Дівам доведеться похвилюватися у другій половині

У Скорпіонів у цьому місяці можуть виникнути проблеми з роботою. У когось може позначитися на роботі вимушений простій. Ті, хто продовжує працювати, можуть відчути, що зайшли у своїй кар'єрі в глухий кут. Вам потрібно ретельно помізкувати над тим, чи свою нішу ви займаєте. Можливо, справа вашого життя зовсім не в тому, чим ви зараз займаєтеся. І можливо, саме зараз, під впливом вимушених обставин, ви зможете круто змінити свою долю.

В особистому житті Павло Глоба радить проявити більше уваги до тих, хто поруч. Тим більше, зараз є така можливість. Пам'ятайте, що поруч із вами така ж людина, як і ви, зі своїми емоціями й потребами.

Стрілець

Стрільці можуть відчути весняну втому. Однак вона, радше, буде не наслідком якогось нездужання, а результатом нагромаджених дрібних стресів і проблем. Щоби вільно рухатися далі, вам потрібно буде зробити ревізію у своїх справах та взятих на себе обов'язках. Можливо, ви взяли на себе занадто багато, і ноша виявилася надто важка. Від чогось другорядного можете сміливо відмовлятися, краще зосередьтеся на головному.

В особистих стосунках вам доведеться зайнятися проблемами вашої половинки. Зараз ви дуже потрібні людині, яка знаходиться поруч із вами. Тому всі свої інтереси доведеться відкласти на якийсь час.

Козеріг

Козерогам непогано вдасться реалізувати себе у квітні навіть в тій ситуації, яка на сьогодні склалася. Потрібно лише сконцентрувати свої зусилля на досягненні цілей і проявити  більшу гнучкість мислення. Звичайно, змінити рід занять сьогодні майже неможливо, та все ж, спробувати варто. Якщо ж у вас приватний бізнес, то можна непогано його адаптувати під обставини. Треба лише подумати, як це зробити. Розуму вам не позичати – дерзайте.

На особистому фронті у вас поки очікується повний штиль. Самотнім навряд чи вдасться за цей період знайти свою половину. А якщо вона вже є у вас, то постарайтеся заручитися підтримкою близької людини і зробити її своїм партнером у досягненні поставленої мети. Удвох буде легше пробитися.

Водолій

Водолії, вам доведеться бути, як ніколи, пунктуальними. Астролог радить вашому знаку Зодіаку негайно сісти за складання детального плану на цілий місяць. Бажано щодня його переглядати, щоби вчасно вносити корективи. Якщо ви буде слідувати наміченим планом, то пройдете цей смутний час без втрат.

В особистому житті можуть виникнути тертя із членами сім'ї через те, що не всі захочуть пристосовуватися до наміченого вами плану. Можуть навіть виникнути великі сварки через непорозуміння. Спробуйте пояснити, що ви це робите для загального блага. Якщо переконати не вийде, стійте на своєму. Не виключено й таке, що саме в цьому місяці ви зрозумієте, що зв'язали своє життя не з тією людиною. Це неприємно, але іноді такі прозріння неминучі.

Риби

Рибам доведеться терміново позбуватися своїй інфантильності, інакше ви ризикуєте залишитися на узбіччі життя. Всі найяскравіші події пролетять повз вас, як швидкий потяг. Тому вам доведеться напружити свій розум і сконцентрувати волю, щоби пробитися туди, де вирує справжнє життя. Ближче до кінця місяця ваші спроби заявити про себе можуть потерпіти тимчасову поразку. Але зрікатися від своїх планів не потрібно. Просто відпочиньте деякий час і знову беріться за роботу.

Що стосується особистого життя, то тут усе буде навпаки. Саме до кінця квітня на вас чекає успіх на особистому фронті. Ваші старання, розум і чарівність не залишаться непоміченими і будуть винагороджені захопленням і любов'ю.

Долар знову подорожчав: валюта піднялася до максимуму з початку минулого року
Нацбанк, як і обіцяв, відпустив долар у вільне плавання і валюта на початку нового тижня піднялася до максимуму з початку 2020 року. Станом на понеділ...
ПриватБанк списує гроші з карток клієнтів, але не видає кошти: українці б'ють на сполох
ПриватБанк потрапив в черговий скандал зі списанням коштів з рахунків клієнтів. Інцидент стався в одному з банкоматів у Дніпрі. Клієнта фінустанови хо...
У кого з пенсіонерів можуть забрати 50% виплат: в ПФУ пояснили
В українських пенсіонерів, які і так отримують мізерні виплати, можуть ще відраховувати до 50% з пенсії. Про це повідомили у Пенсійному фонді з роз'яс...
Курс долара в жовтні: експерти радять переводити заощадження в американську валюту
В останніх числах вересня і першій половині жовтня українцям не варто чекати зміцнення національної валюти і здешевлення долара. Для цього немає ніяки...
Monobank додав до свого додатку три важливі функції: штрафи ПДР, перекази за номером телефону і заборона відновлення PIN-коду
Мобільний банк Monobank розширив свій функціонал трьома корисними нововведеннями, які стануть у нагоді кожному клієнту банку. Після чергового великого...