Гороскоп на 18 січня від Павла Глоби: Тельцям не варто чекати великого прориву, а Левам краще проявити обережність

Гороскоп на 18 січня від Павла Глоби: Тельцям не варто чекати великого прориву, а Левам краще проявити обережність - today.ua
Loading...

Гороскоп на суботу, 18 січня, буде сприятливий для здійснення творчих планів та активного розвитку. Крім того, цей день може всім принести непогані плоди у навчанні. Тому вчіться і розвивайтеся.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам гороскоп обіцяє день, наповнений романтикою і радістю буття. Так, усе це швидко мине. Однак постарайтеся використовувати цю можливість і дозвольте собі таку радість. Хоча через деякий час зірки обіцяють вам ще один такий прекрасний день.

Телець

Тельцям сьогодні зірки не будуть сприяти у виконанні бажань та реалізації намічених цілей. Що робити? І такі бувають дні. Постарайтеся відволіктися на щось другорядне і провести час в якомусь простому занятті.

Близнюки

Близнюки готові до рішучих дій. Потрібно лише чітко визначитися з головною метою, і все у вас вдасться. Але головне не тушуйтесь і можете навіть застосувати трохи напору. Сьогодні ваш день для реалізації наміченого.

Рак

Ракам сьогодні належить дуже емоційно насичений день. Зірки кажуть, що це будуть в основному позитивні емоції. Причому, вони будуть настільки сильними, що в кінці дня ви може відчути невеликий емоційний спад. Але це природно.

Лев

Левам потрібно проявити обережність. Особливо у відносинах з малознайомими людьми. Цьому знаку Зодіаку сьогодні може випасти несподівана втрата. Радше, з розряду матеріальних, що не так страшно. Та все одно втратити зароблені гроші теж неприємно.

Діва

Дів буде супроводжувати успіх на роботі. Однак за вашою вічною купою невідкладних справ ви можете не встигнути виконати головного завдання, і це нівелює все, що ви встигли зробити досі. Тому проявіть сьогодні трохи егоїзму і не дозволяйте всю роботу скидати на вас.

Терези

Терезам доведеться зробити вибір: бути хорошим для всіх або позбутися в своєму оточенні людей, які заважають вам жити і розвиватися. Звичайно, при цьому доведеться проявити твердість характеру, однак інколи від зайвого вантажу потрібно позбуватися.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні має везти в усьому. Так розташувалися зірки, що для вашого знаку Зодіаку сьогодні немає ні в чому перешкод. Тому постарайтеся використати цей день на повну потужність, і не дайте нікому його затьмарити.

Стрілець

Стрільцям доведеться дуже відверта розмова із близькою людиною. Ви відкладали її, як могли. Але далі відкладати вже не можна. Тому стисніть волю в кулак і починайте її першим. Ця розмова може багато чого прояснити і розставити по місцях.

Козеріг

Козерогам настав сприятливий час для змін. Причому сьогоднішній день ідеально для цього підходить. Ви, звичайно, можете і далі йти торованим шляхом і, можливо, навіть досягнете маленького успіху. Але ж варто спробувати те, про що так довго мріяли. А раптом?

Водолій

Водоліям краще відкласти всі свої побутові справи і віддати цей день неквапливим прогулянкам, медитації і хорошим книгам. Наступного разу така нагода випаде не скоро, а сьогодні якраз той день, коли ваші неквапливі міркування можуть привести вас до потрібного рішення.

Риби

Рибам потрібно цей вихідний використати до останньої краплі. Жодного слова про роботу, жодної думки про побутові проблеми, не робіть сьогодні ні-чо-го. Просто відпочивайте, насолоджуйтеся неробством, відіспіться нарешті, і завтра ви відчуєте у собі новий прилив сил.

Волочкова пережила потрясіння в кабінеті у гінеколога: “Камеру в промежину…”
Анастасія Волочкова розповіла про свій візит до гінеколога, який шокував її. Від того, що вона там побачила, балерина ще довго не могла отямитися. Цим випадком...
ПриватБанк стягує у громадян гроші за погашені кредити: важлива інформація
ПриватБанк звинуватили у вимаганні коштів за погашення кредиту у клієнта, який виплатив його ще в 2009 році. При цьому банк не видав довідку про закриття...
Пугачова пережила клінічну смерть: “Нічого не бачила і тому повернулася назад”
Алла Пугачова розповіла про те, що вона перенесла клінічну смерть. Сталося це ще в 1992 році. Співачка тоді перебувала в законному шлюбі з концертним директором...
Гороскоп азартних жінок: знаки Зодіаку, які готові все поставити на кін
Знаки Зодіаку впливають на багато рис людини. Наприклад, схильність до азарту і готовність піти на авантюру також залежать від того, під яким знаком хто народився....
Київстар захищає абонентів від SMS-спаму: що зміниться з 3 березня
Київстар піклується не лише про якість послуг для своїх абонентів, але й працює над їх безпекою. Не секрет, що рекламні повідомлення, які надходять на мобільні...