Гороскоп на 14 березня від Павла Глоби: Стрільцям потрібно проявити ініціативу, а Дівами будуть захоплюватися

Гороскоп на 14 березня від Павла Глоби: Стрільцям потрібно проявити ініціативу, а Дівами будуть захоплюватися - today.ua

Гороскоп на суботу, 14 березня 2020 року, обіцяє день, який буде наповнений роботою. Незважаючи на те, що цей день у багатьох вихідний, робота, так чи інакше, вас наздожене, і вам доведеться нею займатися. Навіть якщо на роботі ви будете вільні, то вам випаде домашня праця. Проте згодом ви зрозумієте, як доля мала рацію, що не дала вам розслаблятися в цей день.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни сьогодні будуть надзвичайно привабливі. Причому не лише для протилежної статі. Вашому знаку Зодіаку цей день додасть особливої харизми. Оточення буде раде спілкуванню з вами. Сьогодні ви зможете вирішити всі спірні питання, вам охоче підуть назустріч.

Телець

Тельці зможуть сьогодні маніпулювати оточенням. Навіть якщо ви не будете докладати до цього ніяких зусиль, вам це вдаватиметься. Не зловживайте можливістю, що раптово з'явилася, але можете використовувати її для загального блага.

Близнюки

Близнюкам сьогодні зірки велять відстоювати свою думку за будь-яку ціну. Ви будете налаштовані войовничо і захочете будь що відстояти свої позиції. Це якраз той рідкісний випадок, коли бажання посперечатися не варто придушувати в собі.

Гороскоп на 14 березня від Павла Глоби: Стрільцям потрібно проявити ініціативу, а Дівами будуть захоплюватися

Рак

Ракам сьогодні випадає бути великодушними. Дуже ймовірно, що хтось буде просити вас про допомогу. І вам доведеться цю допомогу надати. Не відмовляйте. Людина, якій ви сьогодні надасте допомогу, скоро може допомогти вам.

Лев

Леви, вам випадає сьогодні попрацювати. Однак не варто залишати на роботі останні сили. Ви і так останнім часом чимало трудитесь. Постарайтеся перекласти частину своїх обов'язків на інших членів колективу, не варто все тягнути на собі.

Діва

Діви будуть обласкані долею. Сьогодні – ваш день для загального обожнювання і захоплення. Цей день дуже сприятливий для вашого знаку Зодіаку у вирішенні амурних справ. Не пропустіть таку можливість. Ви можете втілити свою мрію в реальність.

Терези

Терези будуть сьогодні надзвичайно товариські. І це вам на руку, тому що всі охоче будуть йти із вами на розмову. Це допоможе вам налаштувати до себе людей і вирішити кілька проблем, які досі ви вважали безнадійними.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні будуть втіленням врівноваженості, царственого спокою і здорового глузду. Кожне ваше слово оточення буде підхоплювати на льоту. А значить, ви сьогодні можете укласти вигідну угоду, або просунути на роботі нову ідею.

Стрілець

Стрільцям сьогодні доведеться проявити ініціативу. Можливо, це буде стосуватися особистих відносин. І можливо предмет вашого інтересу давно чекає від вас цієї ініціативи, а ви все ніяк не можете зважитися. Пора настала, сьогодні вам ніхто не зможе відмовити.

Гороскоп на 14 березня від Павла Глоби: Стрільцям потрібно проявити ініціативу, а Дівами будуть захоплюватися

Козеріг

Козерогам сьогодні варто бути гранично обережними. Знайдеться чимало охочих вами маніпулювати. Не піддавайтеся таким маніпуляторам, відстоюйте свої позиції. А найголовніше, не дозволяйте комусь нав'язати вам свою думку.

Водолій

У Водоліїв сьогодні не найкращий день для інтелектуальних вправ і роботи, що вимагає значних інтелектуальних затрат. Проте цей день буде наповнений для вас приємними зустрічами і приємним необтяжливим спілкуванням із цікавими людьми.

Риби

Риби відчують незадоволення від того, що стали виростати з того, що є: зі своєї роботи, своїх відносин, свого оточення. Потрібно рухатися далі, Риби. Беріть на озброєння наполегливість і починайте втілювати нові плани.

Укрпочта, Приватбанк и Ощадбанк будут продавать населению газ: в Нафтогазе готовят нововведение
“Нафтогаз“ планирует продавать газ через отделения “Укрпочты“, ПриватБанка и Ощадбанка. Об этом сообщила директор по взаимодействию с органами государ...
Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи
В Україні в 2021 році обіцяють тричі підвищувати пенсії. Перше підвищення заплановано з 1 січня, друге - з 1 липня і третє - з 1 грудня. Всі ці етапи ...
Долар раптово подешевшав після тривалого подорожчання: скільки коштує валюта наприкінці тижня
У четвер, 24 вересня, долар вперше за останні півроку впав у ціні. Американська валюта подешевшала на 3 копійки, і на сьогоднішній день долар коштує 2...
“По п'ять тисяч на пенсії“: українців зобов'яжуть погасити борги ПФУ зі своїх зарплат
Дефіцит Пенсійного фонду в 2021 році досягне 203,8 млрд грн. Щоб погасити заборгованість і не залишитися в один прекрасний момент без пенсії, українці...
В Україні будуть продавати житло за доступними цінами: Кабмін вирішив допомогти українцям
Кабінет міністрів України вирішив зробити українцям приємний сюрприз. Уряд має намір скасувати сплату пенсійного збору при купівлі квартири. Завдяки ц...