Фанати серіалу “Свати” ревуть від захвату: актриса Анна Кошмал повідомила радісну новину

Фанати серіалу "Свати" ревуть від захвату: актриса Анна Кошмал повідомила радісну новину - today.ua

Серіал “Свати” не втратив жодного актора, усі будуть зніматися в його продовженні. Цю радісну звістку повідомила актриса Анна Кошмал, яка виконує в популярному ситкомі роль Женьки Ковальової. Анна провела прямий ефір зі своїми шанувальниками в Мережі, повідомивши багато безцінної інформації.

Серіал “Свати” пережив на своєму 12-річному віку чимало катаклізмів. Переважно вони були пов’язані з політикою, яка несподівано втрутилася в улюблену багатьма глядачами сімейну кіноповість. Проте, коли політичні перешкоди серіалу начебто вдалося здолати і його зйомки відновили, прийшли інші тривожні звіски.

Зокрема, з’явилися чутки, що улюблені всіма Людмила Артем’єва (Ольга Миколаївна Ковальова) і Микола Добринін (Митяй Буханкін) відмовилися від зйомок, і глядачі їх більше в цій кінострічці не побачать.

Природно, такі новини викликали шквал глядацького розчарування. Без цих акторів серіал “Свати” втратив би половину своєї привабливості. Глядачі закликали улюблених акторів через соцмережі, щоби ті повернулися. Зокрема Instagram Людмили Артем’євої ряснів проханнями фанатів не залишати серіал.

Проте самі “підозрювані” зберігали мовчання. І лиш тепер актриса Анна Кошмал повідомила шанувальникам серіалу “Свати” радісну звістку: ніхто з акторів нікуди не йде, всі будуть зніматися.

“Артем’єва буде, буде друзі! Не переживайте, Ольга Миколаївна нікуди не поділася, вона точно буде у “Сватах-7″. І Мітяй буде обов’язково. Микола Добринін покаже вам нові історії від Лариси і Мітяя”, – повідомила Анна Кошмал.

Вона також розповіла, що регулярно спілкується в Мережі зі своїми колегами з Росії, з якими вони разом зайняті в серіалі. Адже Анна Кошмал – єдина актриса в серіалі “Свати”, яка живе в Україні, інші актори – громадяни РФ. Однак це не заважає нікому з них дружньо спілкуватися на знімальному майданчику.

Нагадаємо, одна з фан-сторінок серіалу “Свати” опублікувала фото акторів, які виконують головні ролі, в молодості. Деяких акторів фанати впізнали не відразу. Зокрема, у фотодобірці з’явилися знімки Федора Добронравова, Тетяни Кравченко, Людмили Артем’євої, Олександра Феклістова, Анатолія Васильєва та Миколи Добриніна. Фото Анни Кошмал “в молодості” не було – вона ще з молодості не виходила.

Потужна магнітна буря накриє Україну вже завтра: що потрібно знати метеозалежним людям
На Україну вже в п’ятницю, 29 травня, обрушиться потужна магнітна буря. Основний удар припаде на ранок (06:00) і пізній вечір (близько 21:00). Метеозалежні люди можуть...
ТОП-100 найбагатших українців за версією Forbes: у трійці лідерів екс-президент
Петро Порошенко зайняв почесне третє місце в рейтингу найбагатших людей України за версією журналу Forbes. Кого Петру Олексійовичу не вдалося обійти, і хто ще потрапив...
У Мережі з’явилися фото Жанни Фріске: співачка під час ремісії виглядала набагато краще
Улюблениця мільйонів, співачка і актриса, молода мама Жанна Фріске під час ремісії була сповнена сил і планів на майбутнє. На знімках тих років зірка виглядала...
Прогноз погоди на останні дні травня 2020: рекордне тепло і зливи
В кінці травня Україну заллє дощами. Однак саме в ці дні очікується рекордне підвищення температури повітря в нічний час. Про дивну поведінку природи в останні...
Україна переходить на накопичувальну пенсійну систему: підводні камені реформи
1 січня 2021 року в Україні планується старт нового етапу пенсійної реформи. Починається часткове впровадження накопичувальної пенсії, яка поступово буде витісняти солідарну державну пенсію. Експерти...