“Не ми вирішуємо, коли діти приходять у наше життя“: Катя Осадча розповіла про свою третю вагітність

Катя Осадча, яка зараз зі своїм чоловіком Юрієм Горбуновим відпочиває на Сейшелах, відверто висловилася про свої плани на народження третьої дитини.

“Не ми вирішуємо, коли діти приходять у наше життя“: Катя Осадча розповіла про свою третю вагітність - today.ua

Телеведуча, у якої вже є двоє синів, дуже серйозно ставиться до теми материнства. Тому Осадча поки говорить про свою можливу вагітність із обережністю. У неї вже є два сина. Причому старшому, Іллі, який був народжений у шлюбі з бізнесменом Олегом Поліщуком, вже виповнилося 18 років. А в спільному шлюбі з телеведучим і шоуменом Юрієм Горбуновим підростає молодший синочок Іван, якому в лютому цього року виповниться чотири роки.

“Не ми вирішуємо, коли діти приходять у наше життя“: Катя Осадча розповіла про свою третю вагітність

Юрій Горбунов, звичайно, не раз говорив про те, що не проти завести з Катею ще одну дитину. Але поки його дружина, судячи з усього, не готова відповісти рішучим "Так". Катерина Осадча заявляє, що тоді їй доведеться жертвувати роботою, а поки її робочий графік і взяті обов'язки не дозволяють планувати нову вагітність.

"Знаю, що Юра хотів би ще одну дитину! Якби він ще й народив її, було б чудово! По-перше, не ми вирішуємо, коли діти приходять у наше життя. А по-друге, до цього питання треба ставитися з більшою відповідальністю, ніж до народження Івана, бо ми багато працюємо", - чесно зізналася Катя Осадча.

Хоча, каже Катя Осадча, вони зовсім не відмовляються від цієї ідеї, і обидва не проти обзавестися ще одним малюком. Однак у цій справі потрібно ретельно все передбачити і зробити так, щоб у підсумку і робота не постраждала, і діти не почувалися обділеними батьківською увагою.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Катя Осадча нібито в черговий раз вагітна. Приводом для чуток став невеликий животик, який допитливі журналісти помітили у телеведучої на весіллі у дочки Кузьми.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua