Дочка Заворотнюк розповіла про дитину від Чернишова: “Це ангел, посланий нам...“

Дочка Заворотнюк розповіла про дитину від Чернишова: “Це ангел, посланий нам...“ - today.ua

Заворотнюк – під таким прізвищем веде свій мікроблог в Instagram дочка хворої Анастасії Заворотнюк, Анна. Нещодавно дівчина побувала в Італії, і тепер, після повернення з поїздки, реанімувала свій аккаунт і щодня ділиться у ньому новими думками. Нарешті шанувальники "прекрасної няні" можуть хоч щось дізнатися про стан здоров'я зірки із перших вуст.

Анна Заворотнюк у своїй черговій публікації міркує про те, як змінює людину раптова біда. Зокрема, як можна не тільки пристосуватися жити з цією бідою, але й піднятися на щабель вище, навчитися співчувати і вірити.

"Вона може стати твоїм учителем і наставником який розкриє твою справжню значимість... Її місія - навчити нас любові, співчуттю, прощенню, прийняттю страшних життєвих обставин і умінню боротися", - розмірковує Анна на своїй сторінці.

І лише після того, як людина цього усього навчиться, йому відкриються шляхи для подолання цієї біди, упевнена дівчина.

Дочка Заворотнюк розповіла про дитину від Чернишова: “Це ангел, посланий нам...“

Підписники її сторінки відразу ж поспішили підбадьорити та заспокоїти дочку Анастасії Заворотнюк. Люди кажуть, що моляться про здоров'я "прекрасної няні", і вона неодмінно повинна одужати. Деякі, правда, намагаються підготувати дівчину до думки про те, що мати все-таки може програти жорстоку сутичку зі смертю. Та схоже, Анна і чути про це не хоче.

"Я через це пройшла майже 2 роки тому, моя Мама пішла.. це треба прийняти і пережити.. потрібно бути сильним і не впасти духом, жити далі", - пише одна з прихильниць Анастасії Заворотнюк.

"Дуже-дуже співчуваю вашій втраті... але в нашому випадку все буде добре, і ми переможемо,я впевнена", - відповіла їй дочка Анастасії.

Крім того, шанувальники "прекрасної няні" нагадали 24-річній дівчині про її молодшу сестричку Мілу, яку Заворотнюк народила від фігуриста Петра Чернишова. Люди нагадують, що маленька дуже потребує зараз любові і турботі, яку не може їй повною мірою дати рідна мати.

"Все обов'язково буде добре. Я вірю, що ви впораєтеся. А дівчинка Міла вам обов'язково допоможе", - пише одна з фоловерів.

"Малятко - це маленький ангел, посланий нам для спасіння", - відповідає їй старша дочка актриси.

Дочка Заворотнюк розповіла про дитину від Чернишова: “Це ангел, посланий нам...“

Загалом, судячи з тональності постів старшої дочки, Анастасія Заворотнюк стала почуватися краще. Хтось із тих, хто прокоментував пост дівчини, зі знанням справи зауважив, що зараз потрібно зробити актрисі МРТ, щоби побачити, як пухлина відреагувала на лікування. Відчувається, що писала це людина не випадкова, а та, яка в курсі того, що відбувається.

Останні публікації Анни трохи перервали потік домислів і лихослів'я, які лилися на сім'ю "прекрасної няні" останнім часом. Водночас дівчина не квапиться обговорювати з усім світом нещастя, що спіткало їхню сім'ю. "Ми ніколи не будемо роздмухувати шоу з нашої трагедії", - написала дочка Анастасії Заворотнюк в одній зі своїх попередніх публікацій.

Українці можуть отримувати пенсію в ЄС: основні умови і правила оформлення грошових виплат
Громадяни України, які заробляють в країнах ЄС, можуть розраховувати на те, що по досягненню похилого віку у них буде право на оформлення європейських...
Порошенко - лідер з виведення грошей з України: екс-президент відмивав кошти через свій банк
Підрозділ Мінфіну США FinCEN, який моніторить рух американської валюти по всьому світу, оприлюднив інформацію, що п'ятий президент України виявився лі...
Курс долара в Україні став рекордним за останні 1,5 роки: скільки коштує валюта
Курс долара в Україні у вівторок, 22 вересня, піднявся до 28,20 грн/долар. Ще вчора американська валюта коштувала на 3 копійки дешевше. Сьогоднішній к...
Команда Зеленського “заробила“ близько 30 млрд гривень на “Укрзалізниці“ - Омелян
Володимир Зеленський і його команда на початку свого президентського терміну обіцяли провести реформу “Укрзалізниці“, проте, до цих пір це всього лише...
Рослинна олія стрімко дорожчає: в Україні фіксують катастрофічне зростання цін
У 2020 році в Україні урожай соняшнику очікується на рівні в два рази нижче, ніж в минулі роки. А це означає, що соняшникова олія з насіння нового вро...