Донька Лоліти Мілявської, яку співачка позбавила спадщини: що відомо про дівчину

Донька Лоліти Мілявської, яку співачка позбавила спадщини: що відомо про дівчину - today.ua

Донька Лоліти Мілявської не багато часу проводить зі своєю знаменитою матір’ю. Коли дівчинка була маленька, її вихованням переважно займалася мама співачки, яка живе у Києві.

Єва Цекало народилася в листопаді 1998 року. Лоліта якраз у той час жила і працювала з Олександром Цекало. Однак Єва не доводиться йому рідною дочкою, хоча й носить його прізвище по батькові.

Біологічний батько Єви, каже Лоліта, загинув за 40 днів до її народження. Дівчинка народилася глибоко недоношеною, із вагою лише в 1,2 кілограма. Лікарі виходили малючку, але порадили матері не забирати дитину. Мовляв, у дівчинки синдром Дауна. Однак Лоліта не відмовилася від дитини. А згодом медики відмовилися від вердикту, винесеного дитині.

Виявилося, що у Єви немає ніякого синдрому Дауна, а є лише невелике відставання в розвитку, яке притаманне майже всім недоношеним дітям.

Гастрольне життя, пов’язане із частими роз’їздами, не залишило Мілявській вибору: вона відправила дівчинку у Київ до своєї матері, і по суті вихованням дитини співачки займалася бабуся.

У пресі не раз з’являлися публікації, що співачка відмовилася від єдиної дочки через її проблеми з розвитком; тепер дівчинці приписували аутизм. Єва неохоче спілкувалася з оточенням  і була дуже сором’язлива. Однак це не завадило дівчинці з відзнакою закінчити школу і вивчити три іноземні мови: англійську, німецьку, а згодом і польську. Не рахуючи, звісно, російської та української, які Єва вважає рідними.

Після школи дівчина вступила до філії Варшавського університету на філфак. А потім вивчила польську мову і тепер буде продовжувати навчання вже у Польщі. До того ж Єва музикальна, у неї хороший слух і непоганий голос.

Нагадаємо, Лоліта Мілявська розповіла, що не залишила за заповітом Єві нічого. Співачка пояснила це надзвичайної непрактичністю дочки. Лоліта не хоче, щоб Єва стала жертвою шахраїв і негідників, які захочуть скористатися її грошима. Тому мати розраховує, що коли її не стане, про дочку подбають інші родичі. Втім, Лоліта вмирати поки не збирається і сподівається дочекатися онуків.

Якою була Алла Пугачова до Галкіна і пластики: рідкісні фото співачки
Алла Пугачова, яка нещодавно несподівано зізналася в тому, що вона старіє, в молодості виглядала зовсім інакше. Що, втім, і не дивно, адже час змінює усіх....
День батька в Україні: історія свята і коли відзначають
День батька відзначається в усьому світі, так само як і День матері. Батько у житті кожної дитини відіграє важливу роль, і дякувати йому за його...
Повалій пригадали, як вона співала в ресторані у Криму: “Це було так чудово!”
Таїсія Повалій, яка перебуває дні на карантині, подібно до інших зірок шоу-бізнесу, із задоволенням проводить час у своєму будинку. Нещодавно співачка опублікувала фото зі свого...
Зеленський задекларував свої мільйонні доходи: квартири та будинки в Україні, Великобританії та Італії
Президент Володимир Зеленський 30 травня подав декларацію про свої доходи, в якій зафіксовано інформацію про все майно та активи його сім’ї. Згідно з документом, у...
Підвищення пенсійного віку: Шмигаль назвав вимоги МВФ до України
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував українцям вимоги, які висунув Міжнародний валютний Фонд Україні напередодні надання чергового траншу, що відбудеться 6 червня. Що стосується пенсійного питання, то МВФ...